Results 1 to 2 of 2

Thread: Yönetime

Yönetime

Biz knightonline oyuncusuyuz siz yönetici biz oyuncu fakat aramızdaki fark biz müşteriyiz ben cash alıyorsam premium alıyorsam beni dinlemek zorundasın biz video çekip ekran görüntüsü alıp size atmak zorunda değiliz dix yönetici olarak oyuna girip oyunun durumunu kontrolünü sağlamak sizin işiniz her slotta genia altı makro var-dır girip bakiyormusunuz bizde müşteri olarak sizden video istiyoruz ozaman başlarken video çekim bize atın sebep nedir bununla ilgili video istiyorum müsteriyiz herzaman müşteri haklıdır.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Oyun içi pus eşyaları almanız size oyun içerisinde exp kasan oyunculara mob çekip exp'e yatırma ayrıcalığı tanımıyor. Eğer pus eşyaları alarak bu konuda bir ayrıcalığınız olduğunu düşünüyorsanız bu tutumdan vazgeçin. Yaptığınız eylem oyun kurallarına aykırıdır ve Davranış Kuralları bölümünde açık bir şekilde belirtilmiştir.

Ek olarak, almış olduğunuz ceza da herhangi bir problem bulunmamaktadır ceza süreniz sona erdiğinde oyuna tekrardan erişim sağlayabilirsiniz. Bu konudaki yapacağınız itirazları da forum üzerinden değil destek bölümü üzerinden yapmanız gerekmektedir. Aynı eylemi devam ettirmeniz durumunda ise alacağınız ceza süresi artacaktır, bilginize.

CR bölümüne raporlama yapmak hiç bir oyuncu için zorundu değildir. Bu durum tamamen sizin inisiyatifinize kalmış bir durum. Oyun içi kontroller 7/24 yapılmakla birlikte bunun yanı sıra haftalık olarak yapılan 246 serilik XC Ceza Alan Oyuncular Hakkında - 246 konularını da forumdan takip edebilirsiniz.

Spam konuları açmaya devam etmeniz durumunda forum desteğiniz süreli/süresiz olarak kullanıma kapatılacaktır,

İyi forumlar!