Results 1 to 7 of 7

Aldığım Ceza Hk.

peri premium genia hepsini kullanıyorum makro yok 15 gün ban + hapis cezasi nedir illegal mi oynuyalım illa onumu istiyorsunuz
    ne yaptımda 15 + hapis cezasi premium 16 günü var peri yeni aldım haksız yere ban atıyorsunuz nedir bu acıklama yapın yaptıgınız hatadan geri dönmenizi istiyorum yok devam diyorsanız bu saatten sonra ne premium ne peri ne genia alırım illegal programlar üzerine yogunlasmaktan baska birşey yapmam illegal birşey yok hile yok neden ban durduk yere maradonda oturuyordu char hapse girdi sebep ne ? ben burda müsteriysem benimle ilgilenmek zorundasın bu kadar basit .[IMG][/IMG]

suanda giden premium süresi + peri süresi gidiyor bunların hepsinin tedarikini istiyorum illegal herhangi birşey olmadıgı gibi yasak progmramda kullanmadım müsteri olarak hakkımı istiyorum hesabımı bir an önce acın.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Selam.

Hile programından değil "Luring" nedeni ile ceza almışsınız gönderdiğiniz hata ekranına göre. Cezanıza itirazınızı veya inceleme talebinizi Ko > Ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden bilet göndererek yapabilirsiniz.

luring dedigin mob cekmedir ayni slottan genia olmayan makro kullanımı mevcut olan birinde mobleri kendi üstüme cekmek yasak mı baska bir slottan baska bir slota mob cekmektir luring yapmak ... haksız yere ban + hapis cezasi nedir

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by k1nq263232 View Post
    luring dedigin mob cekmedir ayni slottan genia olmayan makro kullanımı mevcut olan birinde mobleri kendi üstüme cekmek yasak mı baska bir slottan baska bir slota mob cekmektir luring yapmak ... haksız yere ban + hapis cezasi nedir
    Oyunda kural dışı bir durum var ise oyuncunun üzerine mob çekmek yerine bunu raporlayabilirsiniz.

eger bir yaratık slottundaysanız güvenli bolge olmaz orası güvenli bolge dediginiz yer town dur siz yaratıkların yani trollerin icinde duruyorsanız orası güvenli bolge degildir ... yaklasık 15 yıldır knightonline oyuncusuyum siz kadar herşeyi gayet iyi bilirim. güvenli bölge mob bulunmayan bolgelerdir.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Tarafınıza gerekli tüm bilgiler verilip, konu yoruma kapatılmıştır.