Results 1 to 9 of 9
    Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)

Nation transfer hakkında

Eski bir serverda oynuyorum. Oynayan kişiler de belli zaten az çok tanıyoruz. Bir gün human bir gün karus basıp duruyor bazıları. Pk için falan değil sırf czde farm için. Hangi aoc rahatsa ona göre sürekli NTS basıp duruyorlar. Bu ırk değişimi için bi süre gelemez mi? Yani ayda bir basılsın. Her gün de ırk değiştirilmez ki. Tabi bu konu nttgame’in işine gelmez. Nede olsa kc satıyor ama gerçekten sinir bozucu bir hal alıyor. Özellikle eski serverlarda.
    Last edited by alfa42; 10-29-2020 at 09:56 PM.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Bu durum hakkında bir kısıtlama getirileceğini düşünmüyorum, şu an sanırım 24 saat kısıtlaması var bunun üzerine çıkarılmaz yüksek ihtimal.

Bu arada sadece Aoc farmı için sürekli Nts basmak akıl kârı mı onu da bilemedim

Senior Member
    1-aoc slotu sürekli bascağın ntsyi karşılamaz adam bedava almıyor.
    2- birilerinin nts basması sizi niye rahatsız ediyor adamın 2 karakteri olsa human ve karus hangi aoc rahat ise ona itemlerini aktarsa nasıl önüne geçilebilir? ki nts basıyor yani zararı var adamın.

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Sansmelegi View Post
    1-aoc slotu sürekli bascağın ntsyi karşılamaz adam bedava almıyor.
    2- birilerinin nts basması sizi niye rahatsız ediyor adamın 2 karakteri olsa human ve karus hangi aoc rahat ise ona itemlerini aktarsa nasıl önüne geçilebilir? ki nts basıyor yani zararı var adamın.
    Sürekli aocda gördüğüm bu adamların 3 güne bir nts basmasına gerçekten mantıklı bir açıklaman var mi?

Senior Member
    Nickname
    KAYPUZ
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    ETERNITY
    Server
    KO -> Zero
    Race
    El-Morad
    slotlar yüzünden basıyor olabilirler hani bir kavga felan çıkmış olabilir

Senior Member
    1 ay süresi olmalı.

3 gün önce beni kovalayan karus adamla 2 gün önce aynı partyde human olarak JR girdim. Bugün yine karus olarak kovalıyor

Ayrıca dün moradonda ırk değiştirip sizi kastırmadık özür dileyin kavgası vardı. Oyunun yaş kitlesi yüksek diye düşünüyorum ama bunları yapanların sadece yaşı büyümüş sanırsam.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    1 ay süresi olmalı.

3 gün önce beni kovalayan karus adamla 2 gün önce aynı partyde human olarak JR girdim. Bugün yine karus olarak kovalıyor

Ayrıca dün moradonda ırk değiştirip sizi kastırmadık özür dileyin kavgası vardı. Oyunun yaş kitlesi yüksek diye düşünüyorum ama bunları yapanların sadece yaşı büyümüş sanırsam.
    Ali KOÇ oyuna mı başlamış?

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    1 ay süresi olmalı.

Aynı olayı sürekli ben de yaşıyorum. Farm yaptırmam karus basarım gelir keserimler 2 gün sonra tekrar human olmalar. Yani yalan söyleyecek halim yok. Bunları çok yapıyorlar. Bir insan neden 3 güne bir nts basar? Neden yani.

Senior Member
    Quote Originally Posted by akoml View Post
    Ali KOÇ oyuna mı başlamış?
    Çoluk çocuk tüm sülaleyi başlatmış olabilir. Clan olarak gelip 2 gün durup clan olarak geri gitmişler