Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Yeni Kayitta Undefined Hatasi

Selam arkadaslar.

Yeni hesap acarken maile gelen onay linkine tikladigimda, yonlendirdigi sayfada nickname ve dogum tarihi girmemi istiyor. Ancak nickname kismina ne yazarsam yazayim undefined diyor ve kabul etmiyor.

Sonrasinda cikip yeniden onay linkine tikladigimda bu sefer de kayit olmalisiniz diyor.

Mozilladan, chromedan ve telefondan (mobil internetten) denedim. Cerezleri temizledim denedim. Hepsinde bi sekilde undefined hatasi aliyorum ve yeni hesap acamiyorum.

Cash aldim oyle ekrana bakiyorum su an.

Cozum icin yardimlarinizi bekliyorum.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Mobil internetiniz ile mobil üzerinden kayıt olmayı dener misiniz?

Junior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Mobil internetiniz ile mobil üzerinden kayıt olmayı dener misiniz?
    Onu da denedim ancak daha kayit ekraninda ID yazarken hata aldim, ilerleyemedim bile.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by iamxking View Post
    Onu da denedim ancak daha kayit ekraninda ID yazarken hata aldim, ilerleyemedim bile.

Chrome gizli sekme deneyin birde, olmazsa detaylı yardım için destek ekibine ulaşabilirsiniz, görünüşe göre tüm çözümleri denemişsiniz.

En az 1 NPoints bulunan farklı bir hesaptan da destek bileti yollayabilirsiniz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Chrome gizli sekme deneyin birde, olmazsa detaylı yardım için destek ekibine ulaşabilirsiniz, görünüşe göre tüm çözümleri denemişsiniz.

En az 1 NPoints bulunan farklı bir hesaptan da destek bilet
    Artık yeni bir üyelik açmak için Gmail açamıyorum Açtığım mailler onaylayamadığım üyeliklerde eridi gitti. Etrafımda da şu an güncel olarak oyunu oynayan birisi yok, bu yüzden npoints bulunan birinden destek bileti atamıyorum.

Not: Gizli sekmede de aynı problem...

Ayrıca daha önce de bu konuda problem yaşayanlar olmuş fakat "ekip üstünde çalışıyor" denmiş, öyle kalmış.

Şu dikkatimi çekti, onay linkine tıkladığımda başarı ile onaylandı yazıyor ama hatadan dolayı forum için nickname ve doğum tarihi giremiyoruz. Ben bu kısmı atlayıp sonrasında kontrol panelinden bunları tek tek yapsam, oyun dışı veya oyun içi herhangi bir problemle karşılaşır mıyım? Eğer karşılaşmayacaksam lanet olsun tek tek yaparım artık