Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16
    Senior Member

Draki Tüm Server Sıralama Listeleri ve Sıralama bugu (kanıtlayamam ama eminim!)

Arkadaşlar ,konuyu açtığıma pişman oldum, konuyu kilitleyip hatta mümkünse silebilirse moderatör arkadaşlar sevinirim.
    Last edited by 06j_kYEun1P5; 10-30-2020 at 01:03 PM.

Senior Member
    Vallahi her sunucuda sokuyorlar multileri. Sürümden kazanıyorlar. Tek account tek server ve 4 char için 4 draki hakkı olmalı.

Senior Member
    Bug olduğuna eminim ben de.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Kaldırılacağı için KSC eklemiyorum ancak Rosetta kurian sıralamasında da ilk sıradaki nickler random oluşturulan nickler veya çeşitli yemek isimleri.

Legaldir değildir veya bug vardır yoktur bir iddiam yok ancak bu durum rahatsız edici. Olmayacak yerlere kötü sınırlandırmalar veya önlemler alan yönetim bir tek yıllardır şikayet edine draki ve chaos'a çeşitli sınırlandırmalar getirmedi.

Senior Member
    tüm zamanlarda gelen etkinliklere verilen cezalar legalleride etkiledi , bi event mi geldi sorun mu var hop ödülü kaldır bilmem ne vs. çözüm bu mu gerçekten ?
    bug var ve bilinemiyor mu ?
    çok mu zor takibi anlamıyorum.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Aslında gerçek oyunculara ödül vermek istiyorsalar sıralamaya giren kişilere kurallar getirilmeli 100k np 83 level sınır gibi.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    bu oyundaki oyuncuların ödül sistemlerini hak ettiğini düşünmüyorum. sıralama ödülleri kaldırılıp draki içi badge dropları arttırılmalı yada 1 account için 1 char ile sıralama ödülü kısıtlanmalı.
    consume & adapt

Senior Member
    Quote Originally Posted by 06j_kYEun1P5 View Post
    tüm zamanlarda gelen etkinliklere verilen cezalar legalleride etkiledi , bi event mi geldi sorun mu var hop ödülü kaldır bilmem ne vs. çözüm bu mu gerçekten ?
    bug var ve bilinemiyor mu ?
    çok mu zor takibi anlamıyorum.
    Aynen de öyle oldu. Draki droplari bu kanser kitle yüzünden düştü iyice. Tek accountta 2 charla bile draki yapsan yüzün gülmüyor.
    Bizim burada yazdıklarınızı bir kiymeti yok ama kendi aramızda tartisiyoruz işte.

Senior Member
    Droplar ne olur, ödüller ne olur pek umursamıyorum ama tek account için tek karakterle giriş zorunluluğu istenmesi çok saçma. Siz tek karakter oynuyorsunuz diye kimse tek karakter oynamak zorunda değil. Benim 4 tane karakterim var, canım birinden sıkılınca diğerine geçiyorum, bunu sizde yapabilirsiniz, yapmak istemediğiniz veya yapamadığınız herhangi bir şey için yapanların önüne taş koymaya çalışmaktan vazgeçin. Bu söylediklerim legal oyuncular için geçerli, illigal olanlara karşı ne gerekiyorsa yapılabilir o konuyu destekliyorum ama dediğim gibi legaller etkilenmeden yapılmalı, zira her illegale karşı çıkan çözümlerde legal insanlar etkileniyor ve bu durum çok can sıkıcı olmaya başladı.

Senior Member
    Quote Originally Posted by mrtcnglz View Post
    Droplar ne olur, ödüller ne olur pek umursamıyorum ama tek account için tek karakterle giriş zorunluluğu istenmesi çok saçma. Siz tek karakter oynuyorsunuz diye kimse tek karakter oynamak zorunda değil. Benim 4 tane karakterim var, canım birinden sıkılınca diğerine geçiyorum, bunu sizde yapabilirsiniz, yapmak istemediğiniz veya yapamadığınız herhangi bir şey için yapanların önüne taş koymaya çalışmaktan vazgeçin. Bu söylediklerim legal oyuncular için geçerli, illigal olanlara karşı ne gerekiyorsa yapılabilir o konuyu destekliyorum ama dediğim gibi legaller etkilenmeden yapılmalı, zira her illegale karşı çıkan çözümlerde legal insanlar etkileniyor ve bu durum çok can sıkıcı olmaya başladı.
    Tek account 4 karakter diyoruz. Allah başka dert vermesin.