Results 1 to 9 of 9
    Banned
    Nickname
    KingGhidorah
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KayKayCluB
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus

Angry Kuriana çaktirmadan tekrar nörf gelmiş

Merhaba Arkadaşlar Son Günlerde Gelen Nörflerden Sonra Çaktırmadan Bir Nörf Daha Geldi

4 kurian 1 party yaparsanız bunun 1 yada (duruma göre ) 2 kurianın atağı vuruyor diğer kurianların atağı yazmıyor işlemiyor

Sayın NTT GAME yayıncıları SİLİN BU KARAKTERİ BİZDE VAZGEÇELİM ayıp bu yaptığınız
    Last edited by DonJose; 10-29-2020 at 05:21 PM.

Junior Member
    zaten ona uğraşıyorlar portuyu bitirmeye bence warisi ortaya tor açınca 2 tane alan skiliyle ts patlatır tam kesecen variör kalkan takar des olur okçusu desen uzaktan 5 limi desem 50 limi vurur ts patlar 5 dk onu beklersin asas okçu körünü atar kritik spkeike atar kafadan 3 4 k vurur sen toparlayana kadar 1 anda düşersin busefer adamın peşine düşer rival alacan ya adamın milim canı kalır tam rival gitti diyecen 1 bakarsın adam cc almış dönüp seni fl canla kesmeiş 1 bakarsın ancer attın damage yok smas vurdun damage yok uzak atarsın 1 damage var gerisi yok adam yürürken cc alır des olur mage desen alan vurur ama hala portuya nerf gelir bana göre yönetimden 1 i nin akrabası yada kendi çarı vardır vu çarlara böyle yapıyordur bana göre toptan portu bırakma zamanı geldi

Junior Member
    hadi böyle yaptılar şu macroculardan yada prilerden portunun zehir kürünü kaldırsınlar en azından

Junior Member
    magesinde macro var wariöründe macro var asas okçu zaten macro olmadan oynayamaz enazında bence pri okçu ve asas ların macrodan veya skil bardan portunun zehir cc sini kaldırsınlar

Senior Member FFferik16's Avatar
    Kurian veya kurianların zehri; warriorun yere vurması, magelerin toplu novaları veya okçuların -girebilirse- toplu 3-5 veya toplu 80 atmasından daha etkili değil ve de ayrıca zehir cure alınıp hasar sıfırlanabiliyor, stemina bittiği için de aynı hasarlar tekrar çıkarılmıyor. (Bu arada burada diğer sınıflara taş atmıyorum lütfen yanlış anlaşılmasın, sadece kıyas, neredeyse her jobtan karakteri olan ve oynayan biriyim.)

Şimdi bu durumda kurianda bu veya toptan tüm zehir güncellemelerinin gereksinimi neydi ki? Eğer rakip oyuncuların görüşleri ise insanlar hangi sınıfı oynarsa karşısındaki sınıf için "çok vurmasın, kitlemesin, kaçmasın bu özellikleri çok saçma" vs diyor, sınıfların avantaj ve dezavantajları değerlendirilmiyor, en az oynanan kurian olduğu için de sanki bu herkesin ortak görüşüymüş gibi halbuki sadece sonradan gelen sınıf olduğu için bilgisizliğin getirdiği bir ön yargı.

Bu arada GMlerin yorumsuz bırakacağı bilmem kaçıncı kurian konusu olacaktır.

daha dive armor nerflenecek...

Junior Member
    Buna bir çözüm bulunması gerekiyor. Ya karakteri eski haline getirecekler yada silecekler başka yolu yok. Ama kurian konusunda herkes sağır dilsiz. Bilmem kaç bin liralık itemler scrollar ile cure almasını bilmeyen orta sınıf karakterleri kesip kesip videolar attılar millette bir şey sandı sonuç ortada. Ben yaptım oldu ile olmamalı oyuncuların istekleri göz ardı edilmemeli.

Böyle oynanabilir işlevsel bir karakteri nasıl böyle bir çöpe çevirdiniz gerçekten hayret ediyorum.

Senior Member
    Nickname
    KAYPUZ
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    ETERNITY
    Server
    KO -> Zero
    Race
    El-Morad
    sadece zehirinin steklenmediğini biliyorum yeni bir şey hakkında bilgi yazmıyordu oynamadığım için bilemem tabi

Tags for this Thread