Results 1 to 6 of 6

Hybrid View

Junior Member

Question [Login] Bekleme alanında dc sorunu.

Merhaba,

Akşam saatlerinde oyuna girmek için sıraya girdiğimde bir müddet sonra sıralamadan düşüyorum, enter ile girdiğimde ise ekranda görebileceğiniz gibi dc yediğimi görmekteyim.

Not: İnternetimde herhangi bir sıkıntı bulunmamaktadır Hız Testi Sonucu

Bu konuda bir fikri olan var mı acaba?

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Aynı ip üzerinden 2 karakter premiumsuz giriş yapabilir. 3. karakter için premium sahibi olmanız gerekiyor. Eğer tek hesapla oynuyorsanız modeminize reset atıp tekrar deneyin veya servis sağlayıcınızla görüşüp bağlantı sıfırlama talebinde bulunun.

Junior Member
    Quote Originally Posted by NativeBrutal View Post
    Selam,

Aynı ip üzerinden 2 karakter premiumsuz giriş yapabilir. 3. karakter için premium sahibi olmanız gerekiyor. Eğer tek hesapla oynuyorsanız modeminize reset atıp tekrar deneyin veya servis sağlayıcınızla görüşüm bağlantı sıfırlama talebinde bulunun.
    Merhaba,

Evdeki ağda benden başka oyunu oynayan bulunmamaktadır. Öğlen saatlerinde bir sıkıntı yaşamamaktayım. Hatta sırada 10-15 kişi varken de sıkıntı yaşamıyorum, fakat akşam saatlerinde girmek istediğimde 60-70 kişi varken sıraya girdiğimde 20-30'a kadar düşüyor sonra bir sayıda takılıyor. Enter ile girdiğimde üsteki gibi dc yediğimi anlıyorum. Modem resetlemek bir çözüm olmadı malesef

Senior Member
    Class
    Warrior
    Server
    US->Atlantis
    Race
    Karus
    Oyuna girdiğin an tıklaman lazım. Bir süre bekleyip girmeyi denersen dc atıyor.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Dhamon35 View Post
    Oyuna girdiğin an tıklaman lazım. Bir süre bekleyip girmeyi denersen dc atıyor.
    Reis sırada iken tıklayabileceğim bir alan yok ki, ben sıranın bana gelmesini beklerken bir yerde takılıyor ve dc yemiş oluyorum.

Örn: Şuan 79. sıradayım, bir 15-20'dk sonra bir sırada takılacağım enter'a tıkladığımda ise dc yediğimi öğreneceğim

Last edited by Van_Hellsing; 10-29-2020 at 03:58 PM.

Senior Member
    oyunumuzun sahip olduğu yüzlerce sıkıntıdan sadece bir tanesi kardeşim. yıllardır böyle ama fark edip çözmeye çalışan kimse yok