Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

+9 Bilgisayarlar hakkında

Öncelikle selamlar hayırlı cumalar biraz uzun bir yazı oldu. Karakter satışı konusunda yönetimin tavrını biliyoruz hatta her oyuncunun kendi çarını emekle kasması gerektiğini düşünüyoruz yazıyodu gerçekten doğru. Çünkü bu bir OYUN, en azından bunun oyun tanıtımı olduğunu bilerek başladık ve amacımız oyun oynamak. Karakter satışının uygun görülmemesi hatta yasaklanması bunun oyundan çok ticarete döndürülmesi konusunda sert tepki verilirken neden oyunu ticarete mesleğe döndürenler hakkında önlem alınmadığını merak ediyorum tabii eğer 9pc 9 car 9premium anlayışınız yoksa. Çünkü bu çetevari oluşum birçok arkadaşın forumda ya da oyunda belirttiği gibi bırakın oynayan insanların emek verip çar dizmesini, emek vermesine engel oluyor örnek veriyorum evde kurulu ticari sistem: Okçu bir karakterden okçu olarak slotu almaya çalışıyorsunuz hop eslanttan kendi çarı olan mage seri seri ignite siz gidene kadar bekler siz gidince mage eslant farma okçu aynı slotu kasmaya devam.. Bu heryerde aynı mesele bu sistemin her gelen kasmak isteyene aynı olması sonuc olarakta ticaretci kitle dışında kimse gelişim gösteremiyor.Farm slotları karakterin gelişmesi için bi amaç değil, kişilerin cebini doldurması için ekmek kapısı olmuş
    Bu bahsettiğim bir kereye mahsus değil tabiiki günde yüzlerce kez yapılan olay. Şimdi burdan 9bilgisayarlı farmcı kitle çıkıp adam almış 9 bilgisayar giriyor hile yok diyecek. Sadece noormlara değil insiyatiflere göre de oyun yönetiliyorsa oyunun cıkarlarını gözetip buna göre önlem alınmalı. Siz 9 cardan 9 premium alıyorsunuzdur eyvallah ama o 9 car yüzünden oynamak isteyen belki premium alacak 50 kişi canını sıkıp oyunu bırakıyor.

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Ben her zaman söylüyorum. Npclerde satılan her şeyin drobu kaldırılsın, tüm moblar eskisi gibi coins atsın, tüm moblar leveline göre çöp atsın.

Senior Member
    Arz-talep dengesini maymuna anlatsan ekonomist olur mu bilmem ama bu oyundaki krizi anlar.
    Arkadaşım o GB nin alıcısı var. Aracısı da var. Aracının ban yemeyen GB stokcusu charlari var. Bu sarmalda kendine bir yer edinemezsin. Eğlenmene bak.

Senior Member
    Kardeşim çok iyimsersin 9 bilgisayar diyerek, hangi 9 hangi 10