Results 1 to 8 of 8

Hybrid View

Senior Member

Haftalik npoint kredi kart limiti hk yardim !

Geçen hafta 3 çara 1600-1600-1600 cash yükledim. Bugun tekrar bu sefer 3200 yüklemeye çalıştığımda 1. çara yükledim diğerlerine yüklenmiyor limit doldu vs diyor. Bu limit ne zaman açılıcak. Kredi kartı limiti bomboş

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Eğer bir ödeme yöntemini ilk kez kullanıyorsanız 1600 npoints limiti vardır, bu limit 30 gün sonra aylık limitlere yükseltilir. Yani kart bazlı limit değil hesap bazlı limitlerdir bunlar. Ek olarak belirtmek gerekirse ESN Code alımında limit yoktur.

Senior Member
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Eğer bir ödeme yöntemini ilk kez kullanıyorsanız 1600 npoints limiti vardır, bu limit 30 gün sonra aylık limitlere yükseltilir. Yani kart bazlı limit değil hesap bazlı limitlerdir bunlar. Ek olarak belirtmek gerekirse ESN Code alımında limit yoktur.
    tamam ama 3 çarada aynı kartdan 1600-1600 yükledim sorunsuz. şimdi 1. çara 3200 yükledim 2. çara yükleyemiyorum

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Muhtemelen dediğim gibi 2. karakterinize ilk kez ödeme yapıyorsunuzdur ve ilk alım limiti uygulanmıştır. Eğer daha detaylı bilgi almak isterseniz PUS kategorisinden bilet gönderebilirsiniz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Muhtemelen dediğim gibi 2. karakterinize ilk kez ödeme yapıyorsunuzdur ve ilk alım limiti uygulanmıştır. Eğer daha detaylı bilgi almak isterseniz PUS kategorisinden bilet gönderebilirsiniz.
    söylemek istediğimi anlamak istemiyorsunuz. 1. çarıma 1600 yükledm 3gün önce. bugun 3200 yükledim. 1 tane daha 3200 yükleyecekdim hata verdi. geçtim 2. çara ona 3200 cekem dedim oda hata verdi.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by IamLazzz View Post
    söylemek istediğimi anlamak istemiyorsunuz. 1. çarıma 1600 yükledm 3gün önce. bugun 3200 yükledim. 1 tane daha 3200 yükleyecekdim hata verdi. geçtim 2. çara ona 3200 cekem dedim oda hata verdi.
    Merhaba,

Ekip arkadaşım gerekli bilgiyi aktarmış, muhtemelen diğer karakteriniz ile ilk defa ödeme yaptınız ve limit uygulandı. Bu sebep ile tekrar satın alamamış olabilirsiniz. Dilerseniz detaylı bilgi için Knight Online > PUS / Ödeme / Harcama Sorunları kategorisi üzerinden bilet gönderebilirsiniz.

Ayni Şey banada uyari verİyodu

bu saçma sapan limit zımbırtısı benım kartlarımada uygulanıyor.