Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 32
    Senior Member

Cool Karakter silme gelmeli

Modlar hemen kilitlemezse sevinirim biliyorum daha önceden konu açılmış olabilir 5 sene önce 92319. sayfada olabilir tek tek onu bulup oraya yazacak kadar vaktim yok bu güncel bir istek hatırlatma amaçlı.modlar hemen konu tekrarı konu kilit deyip kapatmazsa sevinirim . Karakter silme gelmeli yakın bir zamanda gelirse çok memnun oluruz en azından ayda 1 silme veya haftada 1 silme şeklinde. Silerken de otp şifresi felan istese güvenlik açısından hiçbir sıkıntı olacağını sanmıyorum destek bekliyorum

Banned
    Nickname
    IKaRaHiSaRLIMI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    FayTenkSentYu
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Karakter yeri açma işlemi için Ring var =) Hatta Şuan en son yapılacak hata karakter silme işlemi olur . Oyun içi illegal olan bir sürü oyuncu mevcut . Bu oyuncuların önünü açarlar o şekilde . 2 ceza aldığında ceza almış olduğu karakteri siler geçer tekrar açar . Hatta hapise mi düştü çıkarmaya uğraşmaz siler direk .

Senior Member
    işte kardeşim suistimal olmaması için ayda 1 veya haftada 1 silinsin dedim ring var diyorsun evet var da herkesin bütçesi yok o kadar cash verip almaya misal benim hesapta 3 tane rogue var arkadaş afedersin gıcıklıgına açmış profaruk profaruk2 diye çöp karakter 50 level ben bunun neyini ringleyip satayım priest kasmak istiyorum yok slot hesapta

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Kore tarafına silinen karakteri geri kurtarma geldi testler sorunsuz bittiğinde usko tarafına da karakter silmenin gelme ihtimali olduğunu söylebilirim. Tabi bazı kriterler olması gerekiyor ayda 1 karakter silme vs gibi

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    1 vatandaş 1 hesap açma hakkı olur ise o zaman gelebilir karakter silme...

Senior Member
    bence de gelmeli, hafta da 1 karakter silinebilmeli ve karakter silmek için otp zorunluluğu olup, otp koduyla onay isteyebilir güvenlik açısı için.

Junior Member
    Krakter silme diye birşey yokmu bu oyunda hayret. ben yeniyim yanlış karakte yapmışım ayarları yanlış yapmışım silmek için heryere baktım bulamadım forumda tesadüf bu konuyu gördüm. Bu şekil bir oyunda karakter silme olmamsı çok saçma.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Kore tarafına silinen karakteri geri kurtarma geldi testler sorunsuz bittiğinde usko tarafına da karakter silmenin gelme ihtimali olduğunu söylebilirim. Tabi bazı kriterler olması gerekiyor ayda 1 karakter silme vs gibi
    inşalahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Senior Member
    Quote Originally Posted by Rockyy93 View Post
    işte kardeşim suistimal olmaması için ayda 1 veya haftada 1 silinsin dedim ring var diyorsun evet var da herkesin bütçesi yok o kadar cash verip almaya misal benim hesapta 3 tane rogue var arkadaş afedersin gıcıklıgına açmış profaruk profaruk2 diye çöp karakter 50 level ben bunun neyini ringleyip satayım priest kasmak istiyorum yok slot hesapta

6 ayda bir veya yılda 1 sefer silinmesine bile razıyım.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Zaten hakkımız olan bir özelliği neden yıllar sonra getirecekler. ayda bir bile çok haftada bir karakter silinmesi gerekir. Zaten suistimal edilecek bir durum yok. Kalmadı.