Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Junior Member

Question Npoint alamıyorum.

Nttgame anasayfadan kc yüklemek için payme bölümünü seçip 2k kc seçiyorum. Cannot charge n points hatası veriyor. Charda pre yok pre alıcam 2400 3200 hepsini sırayla seçtim hep aynı hata. Yardım lütfen.

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Karşılaştığınız uyarının ekran görüntüsünü iletebilir misiniz, ayrıca hangi bankanın kartı ile alım yapmayı deniyorsunuz?

Ek olarak, bir ödeme kanalını ilk kez kullanıyorsanız, kullanmaya başladığınız günden itibaren 30 gün süreyle "İlk kullanım limiti" uygulanmaktadır.
    Bu limit genel olarak 1600 Npoint'e tekabül eder. 30 gün sonrasında bu limitler genel aylık limitlere yükselir. Her ödeme kanalının kendi belirlediği aylık limitler vardır.

Junior Member
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Merhaba,

Karşılaştığınız uyarının ekran görüntüsünü iletebilir misiniz, ayrıca hangi bankanın kartı ile alım yapmayı deniyorsunuz?

Ek olarak, bir ödeme kanalını ilk kez kullanıyorsanız, kullanmaya başladığınız günden itibaren 30 gün süreyle "İlk kullanım limiti" uygulanmaktadır.
    Bu limit genel olarak 1600 Npoint'e tekabül eder. 30 gün sonrasında bu limitler genel aylık limitlere yükselir. Her ödeme kanalının kendi belirlediği aylık limitler vardır.
    Kendi kredi kartımı kullanıyorum. 1600 seçtim ödeme ekranı çıktı fakat banka ile iletişime geçiniz diyor. Limit var bankayla konuştum internet harcamalarına açık. Kartın işlem bölümünde Yurt dışı işlem telefonla provizyon kapalı, posta ile provizyon kapalı. Ödememesinin bununla alakası olabilir mi ?

Quote Originally Posted by tea_mzPeAbqK View Post
    Kendi kredi kartımı kullanıyorum. 1600 seçtim ödeme ekranı çıktı fakat banka ile iletişime geçiniz diyor. Limit var bankayla konuştum internet harcamalarına açık. Kartın işlem bölümünde Yurt dışı işlem telefonla provizyon kapalı, posta ile provizyon kapalı. Ödememesinin bununla alakası olabilir mi ?
    Garanti bankası ile maalesef alım yapamıyorsunuz, hangi bankaya ait olduğunu bu sebep ile sordum. Ayrıca bütün ödeme kanallarını açarak tekrar deneme yapabilir misiniz?

Junior Member

Question

Garanti bankası ile maalesef alım yapamıyorsunuz, hangi bankaya ait olduğunu bu sebep ile sordum. Ayrıca bütün ödeme kanallarını açarak tekrar deneme yapabilir misiniz?
    Tüm kanalları açtım hatta eşimin kartıyla denedik gene olmadı. Ziraatın kombo kartıyla almaya calısıyorum.

Tüm kanalları açtım hatta eşimin kartıyla denedik gene olmadı. Ziraatın kombo kartıyla almaya calısıyorum.
    Geçici çözüm olarak farklı bir kart ile deneme yapabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz detaylı inceleme adına Knight Online > PUS / Ödeme / Harcama Sorunları kategorisi üzerinden bilet gönderebilirsiniz.

Junior Member
    Merhaba,

Bilet gönderdim bilet konularında recharge n point vardı onu seçerek yazdım. 2 farklı kredi kartıyla denedim tek ortak noktası char ve banka. Limitleri yüksek ve alışverişe açık. Char eski bir char ama ilk defa nttgameden yükleme yapacağım. Bu nedenle olabilir mi acaba?

Bilet gönderdim bilet konularında recharge n point vardı onu seçerek yazdım. 2 farklı kredi kartıyla denedim tek ortak noktası char ve banka. Limitleri yüksek ve alışverişe açık. Char eski bir char ama ilk defa nttgameden yükleme yapacağım. Bu nedenle olabilir mi acaba?
    Yaşadığınız problem banka kaynaklı olabilir ancak yine de en net yanıtı müşteri hizmetleri verecektir. Bu süre zarfında ek bir bilet göndermeden ve biletinizi güncellemeden lütfen sabırla biletinize gelecek yanıtı bekleyiniz.

Senior Member
    Ben paysafecard kullanıyorum dene istersen

Junior Member
    kolay gelsin npoints yükledim websitesinde görüyorum ama oyun kısmında göremiyorum mail de attım lütfen şu sorunu çözer misiniz??
    oyunda recharded knight cash vr ama npoints butonu çıkmıyor o yüzden sadece cash alımları yapabiliyorum npointimi göremiyorum yardımm..