Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19
    Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by DiscoFareSi View Post
    Malesef bu kelimeniz hiç inandırıcı gelmiyor.
    Ceza verilecek oyuncuların ödeme geçmişlerine bakılmaz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Nickname
    KAYPUZ
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    ETERNITY
    Server
    KO -> Zero
    Race
    El-Morad
    Server pazarcıları stabil flood atarsa ceza alacak ve ya sürekli aynı şeyleri spamlayan kişiler ceza alacak benim anladığım bu

Senior Member
    ondan önce 15 pc pazar açanların önüne geçilmesi lazım.

Şmdi benb bılgısayarla yatan bılgısayarla kalkan bırıyım. oyuna her dakıka bırısı gelıyor serı flood yapmak zorundayım gecımı mı bu ıs ıle saglıyorum bız nasıl esya satıcagız o zaman ?? ne surede flood yapıcaz ?? ne kadar sacma. ogun bırısı bana trade attı okeyledım. bana senı mutelettırıcem reportlucam dedı. ne alaka dedım gormuyor musun bılgısayarımın basındayım dedım. olsun dedı serı yazmak ceza sebebı. ya hadı bak ısıne dedım. yanı cok sacma olmus. pazar kurup odun gıbı beklıcek mıyız ? o sekılde esya satılmıyor altta her sanıye bagırmak zorundayız. her dk oyuncu gırıyor ve bagırmadıgım an satacagım esyayı satamaya bılırım. cok cok sacma olmus. eger bu pazarda flood ban sebebıyse.

Senior Member
    Quote Originally Posted by puz_zfqu1Z2L View Post
    Şmdi benb bılgısayarla yatan bılgısayarla kalkan bırıyım. oyuna her dakıka bırısı gelıyor serı flood yapmak zorundayım gecımı mı bu ıs ıle saglıyorum bız nasıl esya satıcagız o zaman ?? ne surede flood yapıcaz ?? ne kadar sacma. ogun bırısı bana trade attı okeyledım. bana senı mutelettırıcem reportlucam dedı. ne alaka dedım gormuyor musun bılgısayarımın basındayım dedım. olsun dedı serı yazmak ceza sebebı. ya hadı bak ısıne dedım. yanı cok sacma olmus. pazar kurup odun gıbı beklıcek mıyız ? o sekılde esya satılmıyor altta her sanıye bagırmak zorundayız. her dk oyuncu gırıyor ve bagırmadıgım an satacagım esyayı satamaya bılırım. cok cok sacma olmus. eger bu pazarda flood ban sebebıyse.
    ev geçindirmek ne demek oyundan ? diğer pazarcılar nasıl satıyosa sen de öyle satacaksın açacaksın pazaırnı bekleyeceksin

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by PanGold View Post
    ondan önce 15 pc pazar açanların önüne geçilmesi lazım.
    Ne alaka adam premium aliyor pazarini kuruyor pazarcilarla alip veremediginiz nedir?

Senior Member EraJacque16's Avatar
    böyle bir ülkede yaşadığımız için size bu gibi konuları kimse öğretmemiş olabilir ama yaptığın spam başkalarını rahatsız edip, chati okumasını güçleştiriyorsa bunun savunulacak tarafı kalmıyor, diğer insanlar gibi pazarını kurup al-sat yapabilirsin. suan herkes food atıyor, flood atmasam rekabet edeme diye düşünüyor olabilirsin ama kimse flood atmazsa eşit şansla rekabet edebilirsin, yani daha az emekle aynı işi yapıcaksın.
    consume & adapt

Senior Member
    madem bunları banlamıycaksınız kalıcı mute getırın her oyuna gırdıgımde tekrar mute atmak zorunda kalıyorum.Yada filtre getirin chate gormek istemedimiz kelimeyi yazanlar otomatık çıkmasın karşımıza "Acil - uyguna - buya atma " gibi kelimeleri yazanları gormek istemiyorum ben

Junior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Lütfen yanlış bilgi vermeyiniz. Oyun kuralları ihlal ettiğinizde ne paranız ne de başka bir şey sizi kurtaramaz.
    kelime cımbızlıyosun.. bole modluk olmaz bana göre...konunun akısını değiştirme.. burda esas olan pazarcıların macro ile flood atması ve bizim duyuduğumuz rahatsızlık. sen bunla ilgili cözümleri anlat burada onu yapamazsın bunu edemezsin gibi kelimelerin kimseye fayda sağlamaz....