Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
    Senior Member

monster stone laonbelisk bossu

okçular olarak laonbeliski kesemiyoruz. 5li okun sadece biri isabet ediyor. konuyla ilgili çalışmanız var mı ?

Senior Member
    Nickname
    Disloyal
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (3)
    monster stone monument bossundan bahsediyor 61-72 level aralığında toprak haritada geliyor
    ne hikmetse ne zaman girsem toprak haritaya düşüyorum buzul haritada hiç bir problem olmuyor ama arkadaşın dediğini bende yaşıyorum uzaktan tekli ok ile çok zor oluyor

Normalde 70 lvl de farm yapıyordum ms dropları daha iyi geliyordu sanki ama sırf o kristal yüzünden iki charımı da 73 e kastım. Gerçekten rezil ediyor insanı. 73+ da tek bir yere atıyor ve toprak harita yok bilginiz olsun.

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    uzaktan tekli skill vurup kesiceksin yapacak bişe yok. Sırf sen o levelde ms kasıyorsun bossunu kesemiyorsun diye bosu değiştirmezler.

Senior Member
    Quote Originally Posted by gurki View Post
    uzaktan tekli skill vurup kesiceksin yapacak bişe yok. Sırf sen o levelde ms kasıyorsun bossunu kesemiyorsun diye bosu değiştirmezler.
    bossu değiştirmek değil de , eslant curandero slotu gibi düzenleme gelebilir

Quote Originally Posted by sdarras View Post
    bossu değiştirmek değil de , eslant curandero slotu gibi düzenleme gelebilir
    Boss da değişebilir neden olmasın ki. Her şey bir tık ile hallolur. Yeter ki istesinler.

Junior Member
    Sen birde onu 62 mage ile dene hocam. Öylesine bir mage açtım can sıkıntısına. Ms lerine gireyim dedim valla şansıma da bu laonbelisk e atti. Bitirene kadar canım çıktı resmen. Magelerin burda bu ms konusunda isyanını anladım. Adamlar az bile söylenmisler.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IT0nyII View Post
    Sen birde onu 62 mage ile dene hocam. Öylesine bir mage açtım can sıkıntısına. Ms lerine gireyim dedim valla şansıma da bu laonbelisk e atti. Bitirene kadar canım çıktı resmen. Magelerin burda bu ms konusunda isyanını anladım. Adamlar az bile söylenmisler.
    towndaki NPCden atackları falan almanız lazım

Senior Member dawt53's Avatar
    Yüksek ihtimal değişmeyecek

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Ben bu bossa denk geldiğimde yakından 3 5 yapıyordum tek ok isabet etse bile çok mana gidiyordu ama en azından uzaktan tekli çalışmaktan daha seri oluyordu yine de