Results 1 to 10 of 10

Account Creation Abuse

Merhabalar. Az önce Disconnected From Server yazısı ekranımda belirdi ve tekrar giremedim hesabıma.
    Id & Password yazıyorum ve : Account Creation Abuse hatası alıyorum.
    Hiçbir şekilde en ufak bir illegalite bilgisayarımda mevcut değildir.
    Oluşturulan oyuncu suistimali ne anlama geliyor ?
    Nickimden dolayı olduğunu düşünüyorum.
    Server: DESTAN
    Nick: DogalBademSatilir

Badem işleme tesisimiz var ve bende böyle bir isim ile giriş yaptım yasal olmadığını bilmiyordum.
    Cash ve premium için ESN almıştım daha yükleyemeden elimde patladı.

Bir ip üzerinden o ay içerisinde birden fazla üyelik alımı gerçekleştirdiysen bunun olması çok normaldir.
    Şu Portu/Kurian Konusunda ki sorunlar çözülsün artık yaaa

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Gün içerisinde birden fazla hesap açıldığında bu durumla karşılaşılmakta. Müşteri hizmetlerine bilet göndererek hesabın incelenip açılması için talepte bulunabilirsiniz. https://support.nttgame.com/ Ko ban / Jail / Unblock

Bilet gönderebilmek için NPoint istiyor ve mağduriyetimin giderilip giderilmeyeceği bile kesin olmayan bir hesaba Cash yükletmeye çalışmak düpedüz insan ihfaline girmiyor mu ?
    Hesap açılmayacaksa en azından aldığım ESN kodunun iadesini yapar köşeme çekilirim.
    Para kolay kazanılmıyor. Dalga geçiyorlar insanla resmen.

Senior Member cortexmi's Avatar
    Nickname
    Cortex
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    WrathofOrcArchers
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by NativeBrutal View Post
    Selam,

Gün içerisinde birden fazla hesap açıldığında bu durumla karşılaşılmakta. Müşteri hizmetlerine bilet göndererek hesabın incelenip açılması için talepte bulunabilirsiniz. https://support.nttgame.com/ Ko ban / Jail / Unblock
    haha otomatik cevap vermesi icin 5 cashmi yatırması gerek yani bilet desteğine şayet up uzun msja otomatik cevap verildide ? acıyorum

Esn kodunu aldıysanız iade işlemi biraz zor siteler iade almıyor diye biliyorum belki başka bı arkadaşınıza falan satarsınız aklınızda bulunsun

Aldığım yer yabancı değil. Yılların dostluğu var. İade alır çünkü parasını bile henüz vermedim :

Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by HayatAdami02 View Post
    Bilet gönderebilmek için NPoint istiyor ve mağduriyetimin giderilip giderilmeyeceği bile kesin olmayan bir hesaba Cash yükletmeye çalışmak düpedüz insan ihfaline girmiyor mu ?
    Hesap açılmayacaksa en azından aldığım ESN kodunun iadesini yapar köşeme çekilirim.
    Para kolay kazanılmıyor. Dalga geçiyorlar insanla resmen.
    Bilet göndermek ücretsiz fakat spamı engellemek adına bilet gönderilen hesapta en az 1 npoint bulunması gerekiyor. Bilet attığınızda hesabınız incelenir illegal bir durumla karşılaşılmazsa tekrar geri açılır.

Quote Originally Posted by NativeBrutal View Post
    Bilet göndermek ücretsiz fakat spamı engellemek adına bilet gönderilen hesapta en az 1 npoint bulunması gerekiyor. Bilet attığınızda hesabınız incelenir illegal bir durumla karşılaşılmazsa tekrar geri açılır.
    Güzel kardeşim ben destek istiyorum. NPoint yükledikten sonra açılmama ihtimali var mı ? EVET VAR..
    Banlandım mı ? HAYIR
    Sadece basit bir prosedür hatasına takıldığım için bu muameleye maruz kalıyorum.
    YARDIMCI OLMAYACAKSANIZ BU FORUMUN AMACI NE ?

Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Yukarıda da yazdım herhangi bir illegal durum yoksa hesap geri açılır. Ayrıca forum üzerinden hesap desteği verilmiyor. Destek sistemiyle iletişime geçip bilet üzerinden devam edebilirsiniz. https://support.nttgame.com/