View Poll Results: MAGELERİN 83 SKİLİNE NE YAPILSIN?

Voters
64. You may not vote on this poll
  • GUARD SUMMON KALDIRILSIN

11 17.19%
  • GUARD SUMMON SADECE CZ DE ÇIKARILSIN

26 40.63%
  • GUARD SUMMON HER YERDE ÇIKARILSIN AMA NPCYE TIKLANABİLSİN

31 48.44%
Multiple Choice Poll.
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 22

Juraid mountain+utc+forgotten temple girişlerinde guard summon çikarilmasi

JURAİD MOUNTAİN+UTC+FORGOTTEN TEMPLE GİRİŞLERİNDE magelerin GUARD SUMMON ÇIKARILMASI ile etkinliklere

katılamıyoruz çünkü npc ye tıklayamıyoruz. mageler 83 skilini kötüye kullanarak çoğu kişinin etkinliklere girmesini engelliyor.

mageler guard çıkardığı zaman npclere tıklanılsın engellemesin lütfen bu soruna bir çözüm getirin herkes mağdur durumda

kalıyor.1 gm utc giriş saati beklesin olayı görsün 300 kişi chatden isyan ediyor!
    Last edited by megabigmen; 12-18-2015 at 09:38 PM.

Otomatik olarak yakındaki npcyi seçen bir tuş vardı eskiden o fonksiyon artık çalısmıyor mu?
    B veya Z diye hatırlıyorum

Quote Originally Posted by parousia View Post
    otomatik olarak yakındaki npcyi seçen bir tuş vardı eskiden o fonksiyon artık çalısmıyor mu?
    B veya z diye hatırlıyorum
    b ye basinca guard çikiyor

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Bu konu çok hassan artık bir düzenleme gelmeli o kadar kişinin hakkı yeniyor.Durduk yere o kadar küfür okumanın manası yok.

Senior Member HavaliBaal's Avatar
    çıkaranın ismi yazsın bu öneriyi ben şahsen beğendim ismi petteki gibi summondada görününce çıkarsınlarda görelim.
    http://forum.nttgame.com/forum/showt...#axzz3uiMFUn1A

Yapılamayacak bir şey değil.

Basit bir örnek vermem gerekirse portunun rush skili mavi kutu görevini yapmaya gelen karşı ırka kendi mekanımızda çalışmıyor.Kitleyemiyor geleni failed bile vermiyor disable oluyo

Bu skil bu kadar ince ayrıntıyla düşünülmüş ise Summon Guard çıkaran skilde etkinlik npclerinde çalışmamalı ve gereken yerlerde de çalışmamalı.

Hadi o zor geldi diyelim burdaki öneri zaten oyunda olan bir durum.Petlerde sahibinin ismi yazıyor.Guard kimin yavrusu belli değilNe salan belli ne sahibi belli
    Last edited by HavaliBaal; 12-19-2015 at 12:41 AM.

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by HavaliBaal View Post
    çıkaranın ismi yazsın bu öneriyi ben şahsen beğendim ismi petteki gibi summondada görününce çıkarsınlarda görelim.
    http://forum.nttgame.com/forum/showt...#axzz3uiMFUn1A
    bu öneriyi duydum gayet mantıklı bu kadar küçük bir şeyi yapın artık nttgame.

günceldir...

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Guardlar b ile gelmeyecek bir düzenleme yapılsa yeterli aslında 1 tuş atasınlar yeter.

Bir şık eksik koymuşsunuz. Guardın bir buguda jr sırasında yapılıyor. Jr giren mage guardın yardımı ile ilk kapıdan son kapıya 3-5 dk içinde geçebiliyor. Yani kapı atlatıyor guard. Bu da karşı taraf için çok haksızca. Yıllardır bu bug var ama halen kapatılmadı.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ChampionOfTrakya View Post
    Bir şık eksik koymuşsunuz. Guardın bir buguda jr sırasında yapılıyor. Jr giren mage guardın yardımı ile ilk kapıdan son kapıya 3-5 dk içinde geçebiliyor. Yani kapı atlatıyor guard. Bu da karşı taraf için çok haksızca. Yıllardır bu bug var ama halen kapatılmadı.
    evet bu dediğin bug da var fixlenmedi hala devam etmekte