Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 40
    Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    JR'de ''Call ve ESC'' becerilerinin kullanımı kapatılmalı.

Senior Member
    siz gene kızdırmışınızdır ben 1 sene önce hiç kızdırmadan gayet güzel gidiyorken Devayı kestik tam kutuyu açtık itemlere tıklayamadan çat Mage ESC yi bastı alayımız towndaydık. Priestler başladı mageye küfretmeye mage de yüzsüz yüzsüz esc attım ne oldu dediydi. o tarih bu tarih gitmiyorum 1 yıldır JR ye

Senior Member
    Nickname
    SepuLTura
    Class
    KO -> Portu
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Bir kaç magenin yaptığı hataları bütün magelere neden mal ediyorsunuz? 100 mage varsa bu özellikleri kötüye kullanan en fazla 5 mage vardır. Ben jr lere girerken video açık giriyorum ve böyle sorunlar olduğunda gerekli yerleri kesip cr ye atıyorum. Bunu yapmak çok zor bişey değil. Bende bir mage oyuncusu olarak karşı taraf skor olarak öndeyken saklanıp son anda call alarak çok ks attırmışlığım vardır. Bunun sonucunda jr çıkışı gelen teşekkür pm lerini görünce hep mutlu olurum. Mage charımı ft jr girerek dizmeye çalışıyorum. Maalesef tek mage diğer meleler gibi farm yapamıyor. Esc ve call skili jr de kullanıma kapatılırsa jr nin tadı kalmıyacağını düşünüyorum. Çoğu oyuncu skor olarak gerideyken karşı taraf deva keserse mage son anda call alır belki ks atarız umuduyla bekliyor. Ayrıca bir odadaki bütün canavarlar kesilince 2 sn geç esc atınca alttan seri esc at diyen insanlar gelip burda esc, call kullanıma kapatılsın yazmasın lütfen.

Senior Member BERNARD31's Avatar
    Ben şunu anlamıyorum; JR'ye herkes gergin giriyor.

Çok ufak şeylerden kavga çıkıyor, küfürleşmeler başlıyor. PK'ya kaldığımız ve PK'da önde olduğumuz oyunlarda dahi insanların küfürleştiği oluyor. Öndeyken çıkan gerginlikler yüzünden oyundan çıkanların ya da oynamayı bırakanların olduğu, bu nedenle kaybettiğimiz JR'ler oldu.

Deva kesildikten sonra call ve esc bir şekilde engellenebilirse iyi olur aslında. Ama genel olarak çözülmesi gereken şey insanların gereksiz siniri. Bütün ülkeye sakinleştirici dağıtmak lazım gibi geliyor bazen.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    sabah jrde pmden ve alttan undy istememe rağmen 1. odaya kadar yanımızda koşan priest, calldan sonra toplu 2k attı, bende neden böyle yaptığını sordum, silin undy atıyım dedi. buffımı sildim undy istedim ama bir daha buff atmadı, şimdi kendisine de söylediğim gibi bu arkadaş bana denk geldiğinde deva drobu alamaycak, istediği kadar ağlayabilir hiç önemli değil.
    consume & adapt

Senior Member
    -Mage olmasa o devayı kesmek için kaybedeceğin zamanı ve potu düşün öyle konuş.
    -Bu durumda olay çıkartan kişi drobu alamayan kişiyle aynısı olduğuna göre mage ile olay çıkaran şahıs sensin.
    -Video açık gezmiyoruz falan filan demende küfür etmiş olabilirsin mesela ondandır ksc falanda alabilirdin. Tüm konuşmayı istiyorlar ondada demek ki küfür %100.
    -Kimse durduk yere böyle bir şey yapmaz. 3 magenin olduğu partyde hangisiyle atıştıysan o yapmıştır. Atışma anlarını göremiyoruz çünkü küfür ettin
    -Sorunsuz deva kesen partyde adamı çıldırtan tek şey küfürdür. Eh sana küfürle karşılık verip küçülmek istememiş adam en iyisini yapmış.
    Last edited by BlackMbaku; 10-28-2020 at 11:11 AM.

Bu konu tek bir class üzerine açılmış ama öyle değil ben devaya atak vermem diyen warriorler mi dersin gidip ilk killi bilerek veren okçular mı bilerek heal atmayıp trolleyen priestler mi konu JR olduktan sonra trollemek için bahane arayan insan dolu. Yapmanız gereken ise bu davranışları beslememek bişey yazmadan oyununuza devam edin ilgi görmedikleri zaman bu tür davranışları yapmıyorlar genelde. Geçen gün Mirage Knight np sembolü olan bir warrior pm atıp çok iyi oynadığımı söyledi durup dururken muhtemelen jrde birlikteydik ve evet mageyim.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    -Mage olmasa o devayı kesmek için kaybedeceğin zamanı ve potu düşün öyle konuş.
    -Bu durumda olay çıkartan kişi drobu alamayan kişiyle aynısı olduğuna göre mage ile olay çıkaran şahıs sensin.
    -Video açık gezmiyoruz falan filan demende küfür etmiş olabilirsin mesela ondandır ksc falanda alabilirdin. Tüm konuşmayı istiyorlar ondada demek ki küfür %100.
    -Kimse durduk yere böyle bir şey yapmaz. 3 magenin olduğu partyde hangisiyle atıştıysan o yapmıştır. Atışma anlarını göremiyoruz çünkü küfür ettin
    -Sorunsuz deva kesen partyde adamı çıldırtan tek şey küfürdür. Eh sana küfürle karşılık verip küçülmek istememiş adam en iyisini yapmış.
    İdrak problemin var sanırım okduğunu anlamaktan acizsin,video açık gezmiyoruzdan küfür ettiğim kanısına varmak nasıl bir mantık yürütme? Söylediklerinin benim anlatmak istediğmle konuyla gram bir alakası bulunmuyor boş yapmışsın tamamen.

Senior Member
    Nickname
    SepuLTura
    Class
    KO -> Portu
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Ayrıca dün akşam deva keserken kutu sırasındaki arkadaş pm atıp hocam call alır mısın sana zahmet ben bunlara güvenmiyorum dedi. Bende tabi diyip call aldım şansa gb çıktı adamın sırası kaymamış oldu. Çıkıncada gb den pay vermek istedi ama kabul etmedim. Şimdi call, esc kalksın diyen arkadaşlar mage bu skilleri kullanamazsa devada dropların düzgün alınacaklarını mı sanıyorlar? Kim önce tıklarsa ya da perisi olan kendine göre ayarlıyacak.

Senior Member
    Nickname
    SepuLTura
    Class
    KO -> Portu
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by BySTONEXX View Post
    İdrak problemin var sanırım okduğunu anlamaktan acizsin,video açık gezmiyoruzdan küfür ettiğim kanısına varmak nasıl bir mantık yürütme? Söylediklerinin benim anlatmak istediğmle konuyla gram bir alakası bulunmuyor boş yapmışsın tamamen.
    Sana oyuna girince direk video al diyen yok kardeşim. Jr ft bdw gibi eventlere girerken açıp sonunda kapatabilirsin. Bir olay olmadıysa çıkınca silersin videoyu olay olduysada o sahneyi kesip cr ye atarsın bunda zor birşey yok.