Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Lütfen yardımcı olun Any otp

Arkadaşlar bayadır oyuna girmiyordum. Bugün girmeyi denedim ancak any otp ID ve Code hatırlamıyorum. Siteden sıfırla diyorum ancak 5 npoints gerekli diyor bende de 3 np var nasıl girebilirim oyuna

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Merhaba,
    Portaldan npoint yükleme işlemi yapıp daha sonra auth code isteyebilirsiniz.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Junior Member

merhaba

Kardeşim kredi kartı ile yatırım yok 2 np kazanabileceğim bi durum yok mu? Çok anlamıyorum bu işlerden ama ne kadar saçma olmu böyle oyuna girmek için bile para gerekiyor

Junior Member
    Cash nedir desem ayıp olur mu

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Quote Originally Posted by turk4shh View Post
    Cash nedir desem ayıp olur mu
    KC Knight cash demek kral yani npoint. Çok çok eskiden free npoint kazanabileceğin sistem vardı fakat şu an öyle bir durum yok, yanlış hatırlamıyorsam ticket atıp durumdan bahsettiğinde 1 npoint verilebiliyordu ama sende 3 varmış 1 verseler dahi sana 2 lazım sen en iyisi 400 kc satın almanın bi yolunu bul

Junior Member
    Quote Originally Posted by FEROBERTOTV View Post
    KC Knight cash demek kral yani npoint. Çok çok eskiden free npoint kazanabileceğin sistem vardı fakat şu an öyle bir durum yok, yanlış hatırlamıyorsam ticket atıp durumdan bahsettiğinde 1 npoint verilebiliyordu ama sende 3 varmış 1 verseler dahi sana 2 lazım sen en iyisi 400 kc satın almanın bi yolunu bul
    Anladım kardeşim çok teşekkür ettim