Results 1 to 1 of 1

Bifrost Farmının Büyük klanların elinde olması

İyi çalışmalar Nttgame

Hala anlamış değilim. Bifrost bölgesinde karşı ırka atack olayını. Bence bu adeletsiz bir olay. İki ırk ortaklaşa parti yapabilmeli. Nedenine gelince
    Şu an bifrostta üst gb kasan klanların kontrolu altında. Onların izni olmadan bifrostta farm yapmaya kalktığın zaman karşı ırktan anlaşmalı olduğu klanın adamları gelir, seni kesip farm yapmana izin vermiyorlar. Bu delos içinde geçerlidi eskiden. Şimdi siz adalet diyorsunuz. Hadi bunu çözün bakalım. Sıfırdan başlayan bir insan 80 levele kadar geldi. Birkaç kişi buldu klan kurdular. Bifrostta gidelim dediler, farm yapalım. Ama yapamayacaklar. Sizde adınız gibi biliyorsunuz. Burada bazıları güçlü olsun gelsin diyeceksiniz. Bu adam nerede farm yapacak. Güçlü olmaktan kastınız gitsin item alsın TL ile adım gibi eminim. Yada Premium eşyaları satın alsın oyunda satsın. İsterse 50 DC premium alsın pazarda satsın onlara yetişemez. Çünkü oyunda bazı itemler gb ile satılmıyor sizde biliyorsunuz. Bu forumda +8 holy set almak için uğraşan gb si olan arkadaş gibi. Gb ile item alınmıyor oyunda. Zaten oyunda dc premium alıp satsa bile o üst klanların işlerine geliyor. Çünkü oyununun etinden kemiğinden sütünden herşeyi elde ediyorlar. Üstünede real para kazanıyorlar.

Bifrost olayına el atın. Ama el atmayacaksınız. Direk cz de farm yapacaksın diyeceksiniz. Farkındayım yeni başlayan güçsüz insanları, itemsiz insanları avlamayı seven oyunda milyarlık itemlere sahip insanlar var. Onlar istediklerini yapar. Ama düzenli premium alıp birşeyler yapmak isteyenler sıfırdan sadece eziyet var. O zaman şu çıkmaz döngüye giriyor bu adamlar nasıl zevk alacak oyundan. Bana mantıklı bir açıklamasını yapar mısınız. Oyunun bazı bölgeleri gb klanları tarafından kontrol edilecekse. O zaman premium alıp bifrost gibi yerlerde kasmaya çalışan kişilerin hakkını kim koruyacak. Kimse korumayacaksa o zaman bu oyuna kimse başlamaz. Sürekli oyuncu kaybedilir.

Not: Benim bifrostta farma ihtiyacım yok. Sadece yeni başlayanlar foruma gelmedikleri için onlar adına sitem dolu bir konu başlığı açtım. Yeni başlayanlar 1 ay takılıyor bir bakıyorlar bir defa bifrostta gitmeleri yeter onlar için. Bu arada bifrostta giriş leveli 83/Reb 10 olmalı en az şahsi görüşüm. Hiç olmazsa 83/10 a kadar exp kasıp premium alan insanlara adaletli olur. Hemde karşı ırka atack olmazsa item yapma imkanları olur.

Saygılarımla.
    Last edited by Corbinal37TR; 10-27-2020 at 05:16 PM.