Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18
    Senior Member cortexmi's Avatar
    Nickname
    Cortex
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    WrathofOrcArchers
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus

Aldığım Ceza Hk.

ben cortex siriusda oynuyorum pazarda haksız sebepten cr yedim benim şikayet ettiklerim cr yemezken hic birşey yapmadıgım halde cr yedim. cr yediysem neden yedim kanıt nerde benim onca gösterdigim kanıt ifşa video varken tek bir şahıs cr yememiştir pazarda naptımda cr yedim ? makromu kullandım pazarmı tuttum naptım ? ögrenmek istiyorum ? disturbing merchant cr 3 days

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by cortexdas View Post
    ben cortex siriusda oynuyorum pazarda haksız sebepten cr yedim benim şikayet ettiklerim cr yemezken hic birşey yapmadıgım halde cr yedim. cr yediysem neden yedim kanıt nerde benim onca gösterdigim kanıt ifşa video varken tek bir şahıs cr yememiştir pazarda naptımda cr yedim ? makromu kullandım pazarmı tuttum naptım ? ögrenmek istiyorum ? disturbing merchant cr 3 days
    pazar tutmuşsun büyük ihtimal rahatsız edici alış veriş den 3gün ceza almışsın

Nickname
    Cortex
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    WrathofOrcArchers
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ZhuGeLiang View Post
    pazar tutmuşsun büyük ihtimal rahatsız edici alış veriş den 3gün ceza almışsın
    pazar tutmadım işte sorun orda varsa kanıtları bana 15 saniyelik kanıt göstericekler youtubeye atıyolar genelde kanıt olursa bana bunun kanıtı lazım ben 10 dakikalık video çektim çektigim şahıs ceza yemedi kesinlikle bir suç işlemedim .

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Aldığınız uyarı mesajına göre başkasının pazar faaliyetlerine engel olmaktan raporlanmışsınız ve 3 gün ceza almışsınız. İtirazınızı forum üzerinden değil bilet göndererek müşteri hizmetlerine yapmanız gerekiyor.

Nickname
    Cortex
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    WrathofOrcArchers
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Aldığınız uyarı mesajına göre başkasının pazar faaliyetlerine engel olmaktan raporlanmışsınız ve 3 gün ceza almışsınız. İtirazınızı forum üzerinden değil bilet göndererek müşteri hizmetlerine yapmanız gerekiyor.
    bilet kısmı error hatası vermektedir ayrıca kimsenin pazarını tutucak şekilde engel olmadım pazar içine pazar kurdum pazar üstüne pazar kurdum gm ekipleri ve cheat reporttaki kişiler yasak değildir dedi yasak olmayan şeyi uyguladım bana uygulayanlara. kim içime pazar kurduysa içine pazar kurdum bu yasak değildir arşiv kayıtları foto ssler elimde mevcut gm ekiplerinden ceşitli ceşitli kişiler yasak değildir dedi ve bnim cektigim videolara ceza vermediler yasak olmadıgı icin ben bana kim üstüme pazar kurduysa onun üstüne pazar kurdum başka birşey yapmadım uyarı yapan kişi kimdir kime hizmet ediyor kanıtı varmıdır varsa kanıtı nasıl bir kanıt video ss olması lazım ayrıntılı şekilde cheat reportta benim attıgım kanıtlar şayet ceza almadı şahıs. benim haksızlığa tahammülüm yok eğer pazar içine pazar kurmak pazar huzurunu bozmaksa 1 senedir benim üzerime selden buydan pazar kuran şahıs neden ceza yemedi onunla uğraşırken ben ceza yiyorum ben burda ayrıntılı şekilde sizlere ts basmak sucmudur dedim değil dediniz pazarı tutmak suçtur dediniz pazarı tutmadımki ceza yiyim onun dışında hiç bir sebep 3 gün cr yememe neden olamaz doğrumduur ?
    Last edited by cortexdas; 10-27-2020 at 05:34 PM.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Yukarıda da belirttiğim gibi bu sorularınızın cevabını alacağınız tek yer müşteri hizmetleridir. Bilet gönderirken kategori seçme sorunu yaşıyorsanız ctrl + F5 kombinasyonunu deneyebilirsiniz.

Nickname
    Cortex
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    WrathofOrcArchers
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    müşteri hizmetlerine bilet gönderilmektedir mağdurum. burdan veya cheat report kısmından yardım istiyorum. aldığım hata şu Warning
    Failed to open http://portalapi.nttgame.com/Web/Use...rinformations/ () (./__apps/tickets/client/class.Controller_Submit.php:76)

ben bir uyarıya cr yiyorum adamlar neden videolara onlarsa sslere ragmen cr yemiyor uyarı yapan şahıs kimdir de suç olmayan şey hakkında uyarı yapıyor pazarda pazar içine pazr kurmak suç değildir tutulmuycak şekilde olmadıgı sürece bunu kendiniz dediniz burdaki modoretörler dedi cheat reporttaki gm ekibi dedi haksızlığa tahammülüm yok benim eger suçsa benim atcagım video ve sslerdeki tüm şahısların ceza yemesi gerekiyor suç değil denildi suç olmayan şey hakkında cr atılamaz cr atan kişniin bir yanlışı var ve cheat reporttaki gm ekibinden birinin yanlışı var düzeltmesini istiyorum.
    Last edited by cortexdas; 10-27-2020 at 06:03 PM.

Nickname
    Cortex
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    WrathofOrcArchers
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Yukarıda da belirttiğim gibi bu sorularınızın cevabını alacağınız tek yer müşteri hizmetleridir. Bilet gönderirken kategori seçme sorunu yaşıyorsanız ctrl + F5 kombinasyonunu deneyebilirsiniz.
    dediginizi yaptım hata alıyorum Warning
    Failed to open http://portalapi.nttgame.com/Web/Use...rinformations/ () (./__apps/tickets/client/class.Controller_Submit.php:76)

bilet gönderilmyior cheat reporttayım ordan yardımcı olun. pazar içine pazar kurmak suçsa hesabımı sınırsız kapatın ama eğer suçsa şikayet ettiğim kişilerin hesaıbnıda sınırsız kapatın sayın donjose cheat reportta yetkili gm ekibi ordaki kişilerin yarısı suç diyor yarısı suç değildir diyo ve ordan birinin bana garezi olması lazımki bana böyle bir ceza verdi ben suçlu olduğumu düşünmüyorum benimle kim uğraşmasın uğraşan kişi cezayı kim verdiyse neyin suç olup olmadığını bilmiyor bilgilendirin arkadaşı yanlışı var düzeltin ticket kısmı calısmamaktadır ve ben mağdurum.

Nickname
    Cortex
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    WrathofOrcArchers
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    ticket kısmı calısmıyor?

Registered Users
    Selam,

Konuyu okuyunca bütün detaylarıyla duruma bi göz attım. Ancak görünüşe göre bazı noktalarda yanılgıların var;

-Gönderdiğin raporlardan başlayalım önce. Gördüğüm kadarıyla raporlarının neredeyse tamamı yetersiz. Ya kanıt sunmamışsın ya da sunduğun kanıt formatı inceleme için yetersiz olmuş.

-Diğer bir konu, CR ekibine 'bir başkasının pazarını engellemeyecek şekilde ts basıyorum, bu suç mudur?'' diye sormuşsun, onlar da haliyle herhangi bir cezası olmadığını söylemiş. Ama senin şikayet edildiğin (kanıtlı) raporları incelediğimde alenen insanların pazar yapmasını engelleyecek şekilde ts kullanmışsın. Yani burada da bir hata yok.

En son birkaç gün önce bir rapor göndermişsin, bu raporda kanıt diye sunduğun video ağustos ayına ait. Yani hem eski hem de o videoda karşı tarafın ceza almasını gerektirecek bir durum yok. Bunun da açıklaması cr ekibi tarafından sana yapılmış.

P.S: Ticket tarafında hala hata alıyorsan konuya ekran görüntüsü yolla lütfen, bir bakalım aldığın hatayla ilgili ne yapabiliyoruz.
    Last edited by Perastis; 10-28-2020 at 11:51 AM.