Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18
    Quote Originally Posted by perastis View Post
    selam,

konuyu okuyunca bütün detaylarıyla duruma bi göz attım. Ancak görünüşe göre bazı noktalarda yanılgıların var;

-gönderdiğin raporlardan başlayalım önce. Gördüğüm kadarıyla raporlarının neredeyse tamamı yetersiz. Ya kanıt sunmamışsın ya da sunduğun kanıt formatı inceleme için yetersiz olmuş.

-diğer bir konu, cr ekibine 'bir başkasının pazarını engellemeyecek şekilde ts basıyorum, bu suç mudur?'' diye sormuşsun, onlar da haliyle herhangi bir cezası olmadığını söylemiş. Ama senin şikayet edildiğin (kanıtlı) raporları incelediğimde alenen insanların pazar yapmasını engelleyecek şekilde ts kullanmışsın. Yani burada da bir hata yok.

En son birkaç gün önce bir rapor göndermişsin, bu raporda kanıt diye sunduğun video ağustos ayına ait. Yani hem eski hem de o videoda karşı tarafın ceza almasını gerektirecek bir durum yok. Bunun da açıklaması cr ekibi tarafından sana yapılmış.

p.s: ticket tarafında hala hata alıyorsan konuya ekran görüntüsü yolla lütfen, bir bakalım aldığın hatayla ilgili ne yapabiliyoruz.

kardeŞİm rİca etsem benİm duruma da bİ el at artik. Hesabim İÇİn aldiĞim esn ler duruyor yÜkleyemeden (account creatİon abuse) hatasi aldim o kadar saat emeĞİm ÇÖp olmasin. EĞer aÇilmayacaksa uzun zamandir kapali tuttuĞum knİght onlİne defterİnİ kapali tutmaya devam edeceĞİm.
    İllegalİte yok program yok hİle yok banlanma yok ama hesabim kİlİtlİ.
    Sİzden rİcam bİ el atin Şuna

Senior Member
    Kanka youtubede knight online videolarinin altinda senin yorumun var ben cortex sirius fp +8 al sat buy sel getir gotur ara pm burdayim ordayim sensin galiba o

Senior Member
    Beklerim Cortexten böyle bir şey adam tamamiyle toxic pazar yapıyor İyi de olmuş. Umarım yakında sınırsız banlanır

Senior Member cortexmi's Avatar
    Nickname
    Cortex
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    WrathofOrcArchers
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Perastis View Post
    Selam,

Konuyu okuyunca bütün detaylarıyla duruma bi göz attım. Ancak görünüşe göre bazı noktalarda yanılgıların var;

-Gönderdiğin raporlardan başlayalım önce. Gördüğüm kadarıyla raporlarının neredeyse tamamı yetersiz. Ya kanıt sunmamışsın ya da sunduğun kanıt formatı inceleme için yetersiz olmuş.

-Diğer bir konu, CR ekibine 'bir başkasının pazarını engellemeyecek şekilde ts basıyorum, bu suç mudur?'' diye sormuşsun, onlar da haliyle herhangi bir cezası olmadığını söylemiş. Ama senin şikayet edildiğin (kanıtlı) raporları incelediğimde alenen insanların pazar yapmasını engelleyecek şekilde ts kullanmışsın. Yani burada da bir hata yok.

En son birkaç gün önce bir rapor göndermişsin, bu raporda kanıt diye sunduğun video ağustos ayına ait. Yani hem eski hem de o videoda karşı tarafın ceza almasını gerektirecek bir durum yok. Bunun da açıklaması cr ekibi tarafından sana yapılmış.

P.S: Ticket tarafında hala hata alıyorsan konuya ekran görüntüsü yolla lütfen, bir bakalım aldığın hatayla ilgili ne yapabiliyoruz.
    bak işte kendin söylüyorsun alenen pazar üstüne pazar kuran şahısın üstüne pazar kurdum çünkü suç değil bunu cr yetkilileri söyledi bana ben adamı oyun içi kendi çapımda durdurmaya çalışıyorum yaptıgı şeyin ceza olmadıgı icin peki ben bunu durdururken neden ceza yiyourm ? ts basmak pazar üstüne pazar kurmak yasak değil kendileri söyledi ? tutulmadıgı sürece yasak değil denildi. yanlış var ortada. ticket attım otomatik cevap veriyor robot gibi ayrıca yükledigim videoların tarihinin önemi yok ceza yemedikten sonra ssler mevcut ceza yemedikten sonra suç değilse ben neden aynı şeyi yapınca suç oldu onu diyorum

bu kişide ceza yicek ozaman 2 charıyla pazarımı illegal şekilde kendisi başlatıp ts kurarak ceza yemeyip benim ceza yememe yol açtı madem yasak bu kişide ceza yicek !
    Last edited by NightOwl; 10-28-2020 at 01:28 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by cortexdas View Post
    bak işte kendin söylüyorsun alenen pazar üstüne pazar kuran şahısın üstüne pazar kurdum çünkü suç değil bunu cr yetkilileri söyledi bana ben adamı oyun içi kendi çapımda durdurmaya çalışıyorum yaptıgı şeyin ceza olmadıgı icin peki ben bunu durdururken neden ceza yiyourm ? ts basmak pazar üstüne pazar kurmak yasak değil kendileri söyledi ? tutulmadıgı sürece yasak değil denildi. yanlış var ortada. ticket attım otomatik cevap veriyor robot gibi ayrıca yükledigim videoların tarihinin önemi yok ceza yemedikten sonra ssler mevcut ceza yemedikten sonra suç değilse ben neden aynı şeyi yapınca suç oldu onu diyorum
    Kardeş sende okuduğunu anlama güçlüğü mü var? Gm sana ne yazmış. Başkasının pazarını ENGELLEMEDİĞİN sürece pazar kurarken ts basabilirsin. Sen ne yazıyorsun. Benim pazarımı engelliyordu, ben de engellemesin diye onun pazarını engelleyecek şekilde ts bastım. O da cr seni şikayet etti ve ban yedin. Senin ne yapman gerekirdi? Onun pazarını engelleyecek şekilde ts basmak yerine, aynı onun gibi yaparak cr’ye konu açman gerekirdi. Fitil oldum yemin ederim konuyu okurken inşaallah anlamışsındır artık

Nickname
    Cortex
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    WrathofOrcArchers
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by BilgeKisi View Post
    Kardeş sende okuduğunu anlama güçlüğü mü var? Gm sana ne yazmış. Başkasının pazarını ENGELLEMEDİĞİN sürece pazar kurarken ts basabilirsin. Sen ne yazıyorsun. Benim pazarımı engelliyordu, ben de engellemesin diye onun pazarını engelleyecek şekilde ts bastım. O da cr seni şikayet etti ve ban yedin. Senin ne yapman gerekirdi? Onun pazarını engelleyecek şekilde ts basmak yerine, aynı onun gibi yaparak cr’ye konu açman gerekirdi. Fitil oldum yemin ederim konuyu okurken inşaallah anlamışsındır artık
    kardeşim onun yaptığı şekilde video çektim 2 defa bülsürü foto çektim daha bu hafta fotoları attım kanıtlı şekilde adamlar pazarını engelliycek bir durum sözkonusu değil dedi yani kısaca pazarını tutmadıgı sürece sorun yok isterse tepene binsin 10 pc ile pazarının icine pazar kursun diyo anladınmı şimdi burda bi sorun var ortada onu burda deil savcılıkta halledicem nttgame yöneticisiyle görüşücem bu soruna yol açan kişiler hakkında şikayetli olucam zaten

Nickname
    Cortex
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    WrathofOrcArchers
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Perastis View Post
    Selam,

Konuyu okuyunca bütün detaylarıyla duruma bi göz attım. Ancak görünüşe göre bazı noktalarda yanılgıların var;

-Gönderdiğin raporlardan başlayalım önce. Gördüğüm kadarıyla raporlarının neredeyse tamamı yetersiz. Ya kanıt sunmamışsın ya da sunduğun kanıt formatı inceleme için yetersiz olmuş.

-Diğer bir konu, CR ekibine 'bir başkasının pazarını engellemeyecek şekilde ts basıyorum, bu suç mudur?'' diye sormuşsun, onlar da haliyle herhangi bir cezası olmadığını söylemiş. Ama senin şikayet edildiğin (kanıtlı) raporları incelediğimde alenen insanların pazar yapmasını engelleyecek şekilde ts kullanmışsın. Yani burada da bir hata yok.

P.S: Ticket tarafında hala hata alıyorsan konuya ekran görüntüsü yolla lütfen, bir bakalım aldığın hatayla ilgili ne yapabiliyoruz.
    sadece tek bir resim yolluyorum o güne ait ve elini vicdanına koy bu resimdeki şahısın 2 charı ceza yemedi ve ben pazar kurarken kendisi içime gelip pazar kurdu ts bastım kendiside mastadon basıp içime kurdu tekrardan pazarı sağımda solumda normal pazar kurcak herhangi bir insanın pazarını engelliycek birşey yapmadım ki alan geniş ve geniş olduğu için ts bastım bu adamla restleşe bilmem için restleşmekten kastımda şu elemanın yaptıgı pazar içine pazar kurma suç değilmiş tutmadıgı sürece + ts basmak suç değil kimsenin pazarını engellemiycek sürece eger suçsa önce bu adamlar ceza yicek cünkü ben haksızlıga ugradıgımı düşünüyorum ve taraf tutuluyor cr bölümünde şikayetciyim o sebepten anlıyormusunuz beni

Registered Users
    Quote Originally Posted by cortexdas View Post
    bu kişide ceza yicek ozaman 2 charıyla pazarımı illegal şekilde kendisi başlatıp ts kurarak ceza yemeyip benim ceza yememe yol açtı madem yasak bu kişide ceza yicek !
    Kimin nasıl, ne şekilde ceza alacağına yönetim karar veriyor, oyuncu değil.

Detaylıca açıkladım neyin ne olduğunu. Bizim yapabileceğimiz başka bir şey yok forum üzerinden. Cezana itirazı müşteri hizmetlerine yapabilirsin.

Konu yoruma kapatıldı.