Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
    Senior Member

Angry Lütfen oyuna yeni başlayan ve başlayacak olan insanlara şunu söylemeyin.

Bugün oyunda biriyle tanıştım ve biri ona çar dizmeyeceksen oynama demiş. Kardeşim biz gayet pk atıyoruz eski swlerde rosetta, kro veya myhtiral setlerle insanları böyle karamsarlığa sürükleyip oyundan sogutmayın. Arkadaşımız uzun zamandır oynamıyormuş günlük görevi gösterip beraber yaptık ve buradan 7 set yapabileceğini söyledim. O da geri kalan bütçesini silaha ve takılara ayırdı ve çok mutlu oldu. Lütfen insanları oyundan böyle fiyatlar ve karamsarlık satarak oyundan sogutmayın sonra eski swlerde adam yok diyorsunuz.

Not: Arkadaş günlük görevi o kadar begendi ki arkadaşlarımı çagırayım beraber buradan set yapar + basar takılırız biz dedi. Al sana 3 tane adamı oyuna tekrardan sokma işte. Oyundan sadece oyun yönetimi ve gmler sorumlu degil bi o kadar bizler de sorumluyuz.

Herkes üst düzey pk atacak diye bişey yok herkes bu oyunu farklı oynabilir kimi 4 çar açar hepsine 7 myhitral set yapar bdw, chaos, jr girer, kimi cz çıkar.

Konu hakkında fikirlerinizi bekliyorum.
    Last edited by xMakhWelo; 10-27-2020 at 03:13 PM.

Senior Member
    Oyunda 2 çeşit insanı oyundan soğutmaya çalışan tip var.

1- En az şu itemler olmadan oynanmaz çöp diyen tayfa.
    2- Bu tayfaya ağzının suyu akarak bakan ve bulduğu her platformda zamanını oyun oynamak yerine başkasının oynadığını izleyerek harcayan kolsuz tayfa.

Her zaman söylemişimdir bu bir oyun. Ve bu oyun içinde exp kasan, farm yapan, pk atan, pazar yapan, upgrade yapan, moradonda tekme atıp zıplayan kim varsa bu oyunu oynuyor olarak kabul edilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    Oyunda 2 çeşit insanı oyundan soğutmaya çalışan tip var.

1- En az şu itemler olmadan oynanmaz çöp diyen tayfa.
    2- Bu tayfaya ağzının suyu akarak bakan ve bulduğu her platformda zamanını oyun oynamak yerine başkasının oynadığını izleyerek harcayan kolsuz tayfa.

Her zaman söylemişimdir bu bir oyun. Ve bu oyun içinde exp kasan, farm yapan, pk atan, pazar yapan, upgrade yapan, moradonda tekme atıp zıplayan kim varsa bu oyunu oynuyor olarak kabul edilir.
    2.maddenin oluşmasında suçlu 1.madde de bahsettigin insanlardan dolayı. İnsanlara o kadar karamsarlık yükleyip oyundan sogutuyorlar ki insanlar çareyi yayın izleyerek zevk almakta buluyor.
    İsteyen işten sonra girer arkadaşıyla arenada 30 dk vs atar çıkar gider. Kimseyi bi kalıp içine sokup zorlayamayız.

Senior Member
    İnsanları Knighttan soğutmaya yönelik hareketten banlasınlar bu tarz adamları ( askerlikten soğutmak hesabı )

Senior Member
    Quote Originally Posted by karalama2001 View Post
    Elit PK ya çıkabiliyor musun? Tabiki hayır o dediğin eski serverda 8 utcler satıldı. O utc silahlar box ile düşüyordu haliyle dolar bazında değeri vardı. Şimdi kara borsada oyuna o kadar item girmesine rağmen dolar bazında değeri 4 katına çıktı. Nasıl başlayacak? Al birde burdan yak.
    Elit pkya çıkabiliyorum. Bahsettigim server olympia, kesinlikle dedigim gibi yüksek itemlerin (ares gibi) oldugu bi server degil. 9md 9 wp ile pk atabilen bi ton arkadaşımız var. Evet çok iyi itemleri olan arkadaşlarımız var fakat organize ve güzel oyun aklı tek db ile onu yerden kaldırmayan ptlerimiz var. Hatta 7 myhtiral, 7 wirinom, ıron setle oynayıp aylık np sıralamasında kendine güzel yer edinmiş, tek yemeyen gayet vs atan ayakta duran warrior arkadaşlarımız var. Benim anlatmaya çalıştıgım burada tabi item önemli +9 avedon güzeldir veya +9 dw fakat insanlar bunu zamanla yavaş yavaş yapabilir. İnsanlar oyuna girer girmez şunu yap bunu yap demek insanları sadece oyundan sogutuyor. Ayrıca herkesin düşüncesi aynı degil kimi 7 quest bow 7 myhtiral yapar pus sc çekerr bi okçu clanda takılır ondan zevk alır.

Member RockfordFosgateT2's Avatar
    Nickname
    RockfordFosgate
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    PaRaDoKs
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Oyuna başlayan biri benden fikirlerimi almayı istediği zaman genelde server durumuna göre fikirlerimi belirtirim. Ne yapmak istediğini sorarım. Yapmayı istediği şey için neyin gerekli olduğunu söylerim. Eğer yapabilecek kudreti yoksa şöyle şöyle yaparsın diye fikir veririm. İster başlar ister başlamaz. Bunda yanlış olan birşey yok. 1. seçeneği üstüme alarak söylüyorum. Kimsenin kurduğu hayalleri belli bir ücret ödemesine rağmen o hayallere kavuşamaması ve parasının çöpe gitmesini istemediğim için bu da. Yanlış düşündüğünü düşünüyorum. Örnek verirsek ben vegadayım. Czde takılmak isteyen birine, hiç tereddütsüz ortalamanın yüksek olduğunu, ancak şuralarda buralarda takılabileceğini ve orayada kimlerin gelebileceğini söylerim ve o seçimini yapar.

Senior Member
    oyuna başlamayı düşünen birisini görürsem aman kardeşim Allah korusun diyorum. ayda yüzlerce lira para ödememize rağmen yüzlerce bugla karşılaştığımız, senelerdir çözülmeyen komik ve kronik, çok basit sorunların olduğu, oyuncusunu sallamayıp kafasına göre takılan gmlerin yönettiği bir oyuna başlamasını neden tavsiye edeyim ki

Senior Member
    Güzel hikaye. Oly'de yeni baslamis birçok insana yardımcı oldum. Geçen hafta bir okçu arkadaş yazık bilmiyor olacak ki DC pre almış. Hiçbir yerden drop alamiyor. Bende de DC var (bütün ısrarıma rağmen abim almış DC preyi) İnt pri ile Sürünüyorum sağda solda. Gel dedim seni 70 yapalım. Neyse 70 okcumuzu yaptık. Troll Shell set var. İlk yorumu yapan arkadaşın aklı ile yazıyorum. Sonuçta GB çekip chari moradonda dizmiyoruz ona göre. Daha trolle girmeden +10 wb +9 shardli asas. +8 wirinomlu warrior içimizden geçti. Trollde bunlar oluyorken aoc'ta neler olur. Bu adam ne yapsın şimdi? Genie de çekmiş ama uruktan ne MS alıyor ne bus. Spell stone olmus 500k zaten ne yapacak ki bu adam?

Senior Member
    Quote Originally Posted by sempatik91 View Post
    Güzel hikaye. Oly'de yeni baslamis birçok insana yardımcı oldum. Geçen hafta bir okçu arkadaş yazık bilmiyor olacak ki DC pre almış. Hiçbir yerden drop alamiyor. Bende de DC var (bütün ısrarıma rağmen abim almış DC preyi) İnt pri ile Sürünüyorum sağda solda. Gel dedim seni 70 yapalım. Neyse 70 okcumuzu yaptık. Troll Shell set var. İlk yorumu yapan arkadaşın aklı ile yazıyorum. Sonuçta GB çekip chari moradonda dizmiyoruz ona göre. Daha trolle girmeden +10 wb +9 shardli asas. +8 wirinomlu warrior içimizden geçti. Trollde bunlar oluyorken aoc'ta neler olur. Bu adam ne yapsın şimdi? Genie de çekmiş ama uruktan ne MS alıyor ne bus. Spell stone olmus 500k zaten ne yapacak ki bu adam?
    Hadi madem o kadar iddialisin bu adamı bul ve ikna et. Ben yapılabilecek her şeyi yaptım. Questlerine yardım ettim. Daily sistemi senin dediğin gibi anlattım. Farm yerleri.... Puhahha yani cz yi hem anlattım hem de tadına baktırdım. Bu adam oyundan öyle bir soğumuş ki DC pre parasına steamden oyun alsaydım keşke diyor. Adam pvp yi geçti pve yapamıyor çünkü emeğin karşılığı yok.
    İstersen özelden nicki vereyim. Çok yardım sever ve oly'i canlandırma taraftarının ya belki merak edersin de bu ilk yorumdaki gibi renkli rüyalar aşılar teşvik edersin arkadaşı.
    Zira ben sistemi anlattım ona. Her türlü desteği de verdim. 2 kişi daily bile yaptık 6yı kaçırdığı için.

Senior Member
    Quote Originally Posted by karalama2001 View Post
    Dediklerini Rosetta Destanda yap. Kafana buju 8 i yedin mi soluğu maradonda alırsın.
    Rosetta oynayıp nasıl böyle cümle kuruyorsun 7 mitril setle oynayan czde bir sürü oyuncu var,sanarsın 8 buju npcde satılıyor 2500 2400 atakla oynayan asaslar var.Senin elit pk dediğin 3 parti magenin 1 partiyi vurması zaten.