Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 13 of 13

Thread: CR Hakkında.

Junior Member
    Quote Originally Posted by akoml View Post
    ''Oyun içerisinde yaşanılan ve küfür durumuna çıkmayan kelimelerin ekran görüntüsünü alıp CR atarak sadece oradaki personelin iş yükünü arttırmış olursunuz.'' yapmış olduğum yorumu okumadığın belli oluyor.
    Sizinde konuyu anlamadığınız belli oluyor ben cr'ye her sizin düşüncenizle hakaret olmayan şeyleri atmıyorum ortada bir sorun var bende daha öncesinde kendimi tutamadım mute yedim 7 gün ban yedim yalnız mutem açıldığından beri hala tahrikler küfürler devam ediyor, karakter bana bişey olmaz havalarında ve gerçektende bişey olmuyor. Çok bilgili olduğunuzdan yola çıkarak size şunu soruyorum, benim ban konusunda ticket olarak attığım yazıyı bi oyuncu nasıl görüpte sen böyle böyle yazmışsın diyebiliyor?

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Pnck_35 View Post
    Sizinde konuyu anlamadığınız belli oluyor ben cr'ye her sizin düşüncenizle hakaret olmayan şeyleri atmıyorum ortada bir sorun var bende daha öncesinde kendimi tutamadım mute yedim 7 gün ban yedim yalnız mutem açıldığından beri hala tahrikler küfürler devam ediyor, karakter bana bişey olmaz havalarında ve gerçektende bişey olmuyor. Çok bilgili olduğunuzdan yola çıkarak size şunu soruyorum, benim ban konusunda ticket olarak attığım yazıyı bi oyuncu nasıl görüpte sen böyle böyle yazmışsın diyebiliyor?
    ''benim ban konusunda ticket olarak attığım yazıyı bi oyuncu nasıl görüpte sen böyle böyle yazmışsın diyebiliyor?''

Bu konuda ayrı bir şikayet oluşturmanız gerekebilir. Gizlilik gerektiren bir durumun ifşasıdır aslında bu.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by cortexdas View Post
    charım haksız sebepten 3 gün cr yemiştir sirius cortex cheat report kısmında ayrım yapılıyor cr veren kişi neyin ceza olup olmadıgını bilmiyor derhal takip edilip söz konusu kişi hakkında işlem başlatılmalı.
    Tarafınıza hem CR üzerinden hem de forumun genel bölümlerine açtığınız konu üzerinden bilgi verilmiştir.

Quote Originally Posted by Pnck_35 View Post
    Lütfen CR açılan raporlarınız üzerinden devam ediniz. Belirtmiş olduğunuz bu konudaki kanıtlarınızı da sunmayı unutmayınız.