Results 1 to 2 of 2
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Exclamation Ardreamda haraç kesiliyor bu bir şikayet değil dikkat önerisidir

Yetkili bir Gm yok mu ? Dikkat edilmesi gerek bir durum var bubir şikayet değildir !

Pk dönmeyen ardream slotunda bir clan var farm atıyorlar.Towndan çıkmak için para istiyorlar. Ben towndan çıkamadıkça nasıl pk atacam nasıl farm atacam ? Bide beylere haraç verecekmişiz. Yoksa kastırmam towndan çıkarmam darlarım.

Altını çizerek söylüyorum ardreamda kesinlikle pk atılmıyor mafya gibi slotları tutmuşlar milleti haraca bağlamışlar.

Ezik savaşı kaldırıldı peki neden ardream mapi kaldırılmıyor. Birileri zorbalıkla oradan para kasıyor milleti tehdit ediyor.Oyun oynarken keyfimiz kaçıyor artık. Dikkat edilmesi ve çözüme kavuşturulması gerekn bir durum. GMlerden ardream mapi için bir çözüm bulunmasını bekliyoruz

Senior Member eren_t's Avatar
    Nickname
    SnowTger
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Zamanında Delos'ta olan mafyalaşma şimdi de Andream'a sıçramış anlaşılan.
    Delos güncellemesi öncesinde sabah JR'lerinden sonra 2-3 saat Ghost Warrior slotunda farma gider, yer varsa farmlardım.
    Hiç bir zaman Shadow slotunda boş yer bulamadım. Beyfendiler saat saat paylaşmışlar slotları, kimin kaçla kaç arası farm yapacağını belirlemişlerdi.
    Tüm bunları yapanlar da tabi en azından 1000gb+lik hesabı olanlardı.
    Benzeri Delos kalesi için de geçerliydi. Tek Tarantula slotunu haftalık 20-30gbye kiralamalar vs..
    Delos güncellemesi gelince tabi ekmek kapıları kesildi bu parazitlerin, harita değiştirmişler ve Andream'a geçmişler.
    Umarım bu güncellemelerin bir benzeri de Andream için gelir.
    Yoksa Andream hiç bir zaman olması gerektiği gibi bir PK haritası olmayacak.
    Tavsiyem, haraç istediğine dair kanıtları CR'ye atman hocam. İlla ki bir yaptırımı vardır.
    I am a normal guy who wants a normal life.

Tags for this Thread