Results 1 to 10 of 10
    Senior Member

Oyuncuların attığı BUFF'lar ve SC'ler...

Bu scroller yıllar yıllar yıllar önce ilk çıktığı vakit kimseyle oynamak istemeyen, kimsesi olmayan, kimseye ihtiyaç duymayan insanlarda çeşitli buffları alabilsin diye çıkmamış mıydı?

Şuan oyunun geldiği noktada ise SC'siz PK atılmasını çok zor ve hatta zevksiz hale gelmiştir.

E tamam SC alalım alalım da indirim yok? avantajlı paketler halinde satış yok? e kur sürekli artıyor??? PK atmak her geçen gün maliyetli bir hal alıyor?????

Madem oyunun sahipleri bütün bunları yapmaya hiç ama hiç sıcak yaklaşmıyor... O zaman bütün BUFF'ları SC'ler gibi yapılmasını öneriyorum.

Yani özetle şunu ifade etmek istiyorum...

***Torment-Malice-Parasite-Superior Parasite skilleri, priestlerin AC ve HP+ bufflarını tamamen silmesin aynı SC'lerde olduğu gibi bloke etsin cure geldiğinde kaldıkları yerden devam etsin... Fakat biliyorsunuzki priestlerin DB skill ağacında Reverse Life diye bir skill var kullanıldığı zaman hedefin üstündeki HP+ buffını siliyor bu skill olduğu gibi devam etsin böylelikle bu skillinde önemi ortaya çıkmış olur...

***Subside-Massive skilleri, rogueların attığı WOLF buffını tamamen silmesin aynı Atak SC'de olduğu gibi bloke etsin cure geldiğinde kaldığı yerden devam etsin...

***Mage sınıfının çeşitli ice skilleri, okçuların ice arrowları, rogueların attığı SWIFT buffını tamamen silmesin cure geldiği vakit tekrar aktif olsun...

yani kısacası SC'ler nasıl yok olmuyor ise oyuncuların partilerine atabildiği bufflarda tamamen yok olmasın

eğer böyle bir değişiklik gerçekleşirse hem PK daha canlı olacağını,
    Power-up store'a çok fazla bütçe ayıramayan oyuncuların PK alanlarına geri döneceğini
    eskilerden özlediğimiz karma partilerin, her sınıfın olduğu partilerin tekrar canlanmasını
    ve en önemlisi ceplerimizin birazda olsa nefes alacağını ümit ediyorum.

Yetkililerde umarım en azından bir "mgameye ilettik" mesajlarını eksik etmezler iyi forumlar.

Senior Member eren_t's Avatar
    Nickname
    SnowTger
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Bir priest olarak kesinlikle destek verdiğim bir öneri. Özellikle SW kısmına bayıldım
    Ama gel gör ki, SC kullanımını azaltacağı için yetkililerin sıcak bakmayacağı bir öneri.
    I am a normal guy who wants a normal life.

Senior Member
    Olması gereken bu ama yaparlarmı ihtimal bile vermiyorum kanka

Senior Member
    Quote Originally Posted by Selfname View Post
    ***Mage sınıfının çeşitli ice skilleri, attığı SWIFT buffını tamamen silmesin cure geldiği vakit tekrar aktif olsun...
    görev itemli bir adama bilene mage'nin ice skilli tutmuyor ki LUL

Senior Member
    Quote Originally Posted by JayM23 View Post
    görev itemli bir adama bilene mage'nin ice skilli tutmuyor ki LUL
    mage nın kı neysede okcu uflese sw siliyor

Senior Member
    Nickname
    KAYPUZ
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    ETERNITY
    Server
    KO -> Zero
    Race
    El-Morad
    Scroolun mantığı bu zaten paralı bir şeyi ücretsiz istiyorsun. Saçmalık sağda solda oyun oynayan farmer bpler hiç ölmesin istiyorsunuz.

Senior Member
    Nickname
    STEFANNN
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TheREAL
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    İmkansız bir durum. Güzel öneri fakat Sc kullanımındaki düşüşü düşününce bunun sadece bir hayal olarak kalacağına eminim.

Senior Member
    Yahu Oyun Bu Ekonominin Karakterlerin Attığı Debuflarla Bağlantı kurup güncelleme beklemekte ne bileyim
    İndirim Ve Kur Sabitleme İsteğine Katılıyorum
    Belirteyim Tamamını okumadım Pustan girip yetenekten çıktığını görünce ön yargı yaptım Bir kaç yetenek ismi gözüme çarptığı anda yorum atma gereği duydum

Senior Member
    sc'nin cure geldiğinde geri aktif olma avantajı sayesinde sc'siz pk'lar malesef çok zor ve can sıkıcı oluyor.
    hele karşınıza sc basılı bir parti denk geldiği zaman neredeyse mücadele edemiyor hale geliyorsunuz.

ilk amaç tabii ki benimde isteğim kalıcı pus indirimi veya kur sabitlemesi ama bunları yapamıyorlarsa en azından bu dediğim öneri gerçekleşirse (bende çok güç olduğunun farkındayım) biraz daha sc alamayan insanların önü açılır rahat bir nefes alırlar..

sc bir avantaj değil solo oyuncuların veya karma parti kurmak istemeyenlerin tercihi olmalı ilk çıktığı zamanlardaki mantığı gibi

ama gel gelelim şu öneriye bile "sağda solda farmer bp'ler ölmesin istiyorsunuz" diyen kişiler olduğu sürece bu oyunun sahipleri bizler için hiçbir şey yapmaz
    Last edited by SkCLucky; 10-27-2020 at 03:44 PM.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Priest becerilerinin pek bir önemi kalmaz fakat sw için bu fikir kulağa hoş geliyor.

Lütfen yazı fontunu bu şekilde kullanmayın, göze çok kaba geliyor ve çirkin bir görüntü oluşuyor. Forum kuralları gereğince de kurallara göz atabilirsiniz.