Results 1 to 7 of 7

Thread: Hesabım Hk.

Hesabım Hk.

1 sene kadar önce oynamıştım. o zaman sms doğrulaması yapmıştım pazar açabilmek için. şimdi aynı hesapta silinmiş bu özellik tekrar npoint yüklememi istiyor. bunun tek seferlik olduğunu sanıyordum?

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Oyun içi ticaret özelliğini açmak için hesaba yapılan GSM numara kaydı tek seferliktir tekrar yapmanıza gerek yok. Siz başka bir hesabınızda karıştırıyor olabilir misiniz? Yada yapmamış olabilirsiniz. Tamamen eminseniz bu karakter olduğuna ve yaptığınıza Destek Ekibine Bug/Hata kategorisinde bilet yollayabilirsiniz.

Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Merhabalar,

Oyun içi ticaret özelliğini açmak için hesaba yapılan GSM numara kaydı tek seferliktir tekrar yapmanıza gerek yok. Siz başka bir hesabınızda karıştırıyor olabilir misiniz? Yada yapmamış olabilirsiniz. Tamamen eminseniz bu karakter olduğuna ve yaptığınıza Destek Ekibine Bug/Hata kategorisinde bilet yollayabilirsiniz.
    GSM numara kaydı yaptığıma eminim. 400 npoints almıştım. kalan puanlarla mss falan almıştım hatta. id hatırlamıyordum. mail adresimi girince sistem mailimin kayıtlı olduğunu söyledi ve id'mi hatırlatan bir mail gönderdi. şifre sıfırladım ve nttgame hesabıma giriş yaptım. ama daha önce açtığım karakterlerde, sms doğrulamamda silinmiş. bunları düzetlmenizi rica ediyorum. ayrıca ticket yollamak içinde npoint yüklememi istiyor. zaten npoint yükleyecek olsam burdan yazmazdım. tekrardan gsm doğrulardım.

Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Merhabalar,

Hocam haklıymışsın ya ben hesabın id şifre ve maili unutmuşum. ama karakterin nick biliyorum bana maili hatırlatabilir misiniz ya da id

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ima_XANqPy7B View Post
    Hocam haklıymışsın ya ben hesabın id şifre ve maili unutmuşum. ama karakterin nick biliyorum bana maili hatırlatabilir misiniz ya da id
    ID unuttum seçeneği var ancak maile erişiminiz gerekmektedir.

Quote Originally Posted by DonJose View Post
    ID unuttum seçeneği var ancak maile erişiminiz gerekmektedir.
    mail hatırlamıyorum, yardımcı olamaz mısınız karakter nicklerimi hatırlıyorum. hatta twitch'teki etkinlikte ödül kazanmıştım geçen yıl o hesapla

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by ima_XANqPy7B View Post
    mail hatırlamıyorum, yardımcı olamaz mısınız karakter nicklerimi hatırlıyorum. hatta twitch'teki etkinlikte ödül kazanmıştım geçen yıl o hesapla
    Bu bilgiler sizin bilmeniz gereken hesap aidiyet bilgileridir. Bu durumda maalesef yapılabilecek bir şey bulunmuyor.