Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 24 of 24
    Senior Member
    bu ilk videoda görüntüdeki kişi mob çekmiş ve arkadaş videoya almış
    ve burada 2. videoda fc görevi yaparken dslere tp etti, ben alanla ds kesicez denicez diye düşünürken nova attı,
    ben ice attım ardından town attı. ve video nun sonundada görüldüğü gibi chatten gördünüz mü yazmışım ve ben arkadaşın video aldığını bilmezken bir kaç birşey daha yazmıştım ama videoyu kısa kesip atmış ve bu yüzden 1haftalık ban ve hapis cezası aldım tamamen suçsuz haksız yere eğer ki burada ben suçluysam charımı sınırsız banlayın hiçbir şey beklemiyorum iyi forumlar
    Last edited by _DizzyMask_; 11-01-2020 at 12:27 PM.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by LureCZ View Post
    bu ilk videoda görüntüdeki kişi mob çekmiş ve arkadaş videoya almış
    ve burada 2. videoda fc görevi yaparken dslere tp etti, ben alanla ds kesicez denicez diye düşünürken nova attı,
    ben ice attım ardından town attı. ve video nun sonundada görüldüğü gibi chatten gördünüz mü yazmışım ve ben arkadaşın video aldığını bilmezken bir kaç birşey daha yazmıştım ama videoyu kısa kesip atmış ve bu yüzden 1haftalık ban ve hapis cezası aldım tamamen suçsuz haksız yere eğer ki burada ben suçluysam charımı sınırsız banlayın hiçbir şey beklemiyorum iyi forumlar
    Herkese açık forum alanlarında kanıtların paylaşılması yasak olduğu için videoları sildim. Buna ek olarak aynı partide olduğunuz arkadaşınız mob çekme eyleminde bulunacağını gerçekten bilmiyor olamazsınız, bu benim şahsi düşüncem. Cr ekibi nihai kararı vermiş ve bundan sonraki parti arkadaşlarınızı iyi seçmenizi tavsiye ederim.

Senior Member
    Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Herkese açık forum alanlarında kanıtların paylaşılması yasak olduğu için videoları sildim. Buna ek olarak aynı partide olduğunuz arkadaşınız mob çekme eyleminde bulunacağını gerçekten bilmiyor olamazsınız, bu benim şahsi düşüncem. Cr ekibi nihai kararı vermiş ve bundan sonraki parti arkadaşlarınızı iyi seçmenizi tavsiye ederim.
    ))))) ben kimsenin aklını okuyamıyorum malesef ve parti 8kişilik bir ekipten oluşuyordu sadece 2miz değildik.bunları loglardan görebilinicek birşey ise ortada eğer söylediklerimde 1 eksik 1 fazla var ise charı sınırsız banlayabilirler hodri meydan )

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad