Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

Exclamation Hapis Cezası Hakkında..

Merhaba iyi günler dilerim herkese.
    atılan hapis için desteğe 3 kez itiraz için yazdım.
    Sürekli hile kullandığımı söylüyorlar kesinlikle kullanmadım ayrıca 10 senedir oyuna girmiyorum,
    Yaklaşık 2-3 haftadır oynuyorum gece pazara bıraktığım hesabı sabah girdiğimde hapis denilen bir yere atıldığını görüyorum.
    Böyle bir saçmalık olamaz ve işin garip tarafı 3 defa itiraz için yazdım demiştim tekrar yazmak için siteye girdiğimde,
    butonlar pasifleştirilmiş bu nasıl bir şey? Sadece yazılanları okuyup ve çıkış yapabiliyorum..
    Haksız atılan bu işleme itiraz ediyorum destekde hakkımı arayacağım.
    Zr tuşlarını kullanarak oynayan standart bir oyuncuyum..
    Last edited by NightOwl; 10-27-2020 at 06:51 AM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Hesabınıza uygulanan ceza için itiraz etmeniz durumunda müşteri hizmetleri tarafından gerekli inceleme yapılıp, nihai karar size kalıp bir mesaj ile iletilir. İnceleme yapılmadan size dönüş kesinlikle sağlanmamaktadır ve ekibin size kanıt sunma zorunluluğu bulunmamaktadır. Ayrıca destek sisteminde spam yapmanız durumunda hesabınız destek sisteminden uzaklaştırılabilir. Biletiniz üzerinden size nihai karar iletilmiş, bütün bunlara rağmen itirazınız var ise yasal yollara başvurabilirsiniz. Bilgi talebi olması halinde gerekli kanıtlar şirket avukatları aracılığı ile ilgili makamlara iletilmektedir.

Junior Member
    Oyuna girdiğimden beri ya pazar yapıyorum yada karakteri geliştirmek için kasıyorum. Hile vb. şeyleri kesinlikle kullanmadım. Partide birisi kullanıyorsa onu nerden bilebilirim? Bu şekilde mağdur olan yüzlerce kişi var? Desteğe spam yapmak imkansız zaten günde 1 kez yapılıyor...
    Bu şekilde standart oynayan bir kullanıcı olarak neden durduk yere 100 tl para vereyim ve hiçbir şekilde suçum olmadığı halde..
    Mantığın bittiği yerdeyim. Pazara koyup sabit kalmak suç mu sayılıyor? Yasal yol diyorsunuz bu sizi komik duruma düşürüyor 100 tl için avukat masrafı 1000 tl mi ödeyeyim çok kibarsınız..

Bulunduğunuz partideki oyuncu sebebi ile ceza aldınız gibi bir durum belirtmedim. Ek olarak, bahsettiğiniz durumdan dolayı direkt olarak ceza almazsınız ancak devam ettirip, bu durumdan bir çıkar sağlamanız durumunda ceza alabilirsiniz. Bunun ayrıntılarını biz bilemeyiz, bilet göndermeniz durumunda müşteri hizmetleri gerekli incelemeleri yapar ve bu incelemelerin ardından size yanıt verir. Diğer durumlar için yukarıda gerekli bilgileri sizinle paylaştım.

Junior Member
    Peki size şöyle bir soru yönelteyim.
    Kesin olarak kullanmadığıma %1000 eminim.
    Kanıt olarak neyi sunmam gerekiyor?
    Fahri müfettişlerin cezası gibi kanun hükmünde mi geçiyor desteğin raporu?
    Kullanmadım diyorum bilgisayarımda illegal hiçbirşey yüklü değil fakat halen kullanmış muamelesi görüyorum?
    Nasıl ispat edeceğim yardım istiyorum?

Yukarıda da belirttiğim gibi, biz durumun ayrıntılarını bilemeyiz. Bütün ilettiklerime rağmen cezanıza itirazınız var ise farklı bir hesabınız ile uygun bir dil ve spam yapmadan tekrar bilet gönderebilirsiniz. Tabii ki inceleme tekrar yapılacaktır ve nihai karar size tekrar iletilecektir. Ayrıca forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Yazdığım bu durumları göz ardı etmeden ilettiğim ve yapabileceğiniz işlemleri yapabilirsiniz.

Junior Member
    Bilgiler için teşekkür ederim. İyi günler.