Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Superrior Draki vs Old Draki

Merhabalar,

Superrior draki ve old draki droplarında bir karışılık olabilir mi?
    Kendim dahil, oyuncuların geneli old draki kırıyor.
    Bu durum öyle ki Altar'da Old Draki ve Superior draki kutuları arasında ki fark 1m ye kadar düştü.
    Sizin düşünceleriniz neler?

Senior Member
    Old draki lobisinin oyunlarına gelmeyin derim.
    Benim düşüncelerim bunlar.

Senior Member
    superrior'u 20den pazardan çok çektim , old'unu 5mden fazla vermem , superrior fiyatına old draki alan varsa ticari zekası 0dır

Senior Member
    etkınlıkten old yerıne superior aldım piyasası berbat duruma geldi böyle olcagını bılsem sadece old alırdım 38m ye gelmesi lazım saun kı pıyasa superiorların ama 18-19 old 20 21 superior koyuyorlar garip bir durum

Senior Member CarpeNoctum's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    benim superiordan kar etmişliğim yok old dan ise 2 kere kar ettim ha genele vurursak kumar oynamayın tabi

Senior Member Thapseus's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    100 super, 100 old drakiyi aynı gün, karışık şekilde kıran biri olarak 100 süperden 3, 100 olddan 7 drop (jewel ve pendantlar) almıştım keza clan arkadaşlarımda old drakilerdek daha fazla drop aldılar.

Super draki parasının ederi değil benim gözümde, kumar oynayacaksam old drakilerle oynuyorum.
    https://forum.nttgame.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=1436216&dateline=1563  822588

Senior Member Seidelbaum1890's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Old draki sadece sıralamadan geliyor başka herhangi bir drobu yok. Superior box drakideki yaratıklardan da düşüyor, 30 commander badge ile de alınıyor. Servera çok girdiği için piyasası düşüyor olabilir.

Senior Member Sven_'s Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Old ve süperior draki box ların droplarının karıştırılmış olması muhtemel oyunda gördüğüm kadarıyla

Her ikisinide bol bol kırmış biri olarak kişisel fikrimi şu şekilde söyleyebilirim.

Old draki boxtan bol bol commander badge atıyorken Superior draki boxtan hiç badge attığına şahit olmadım.

Old draki boxtan yan item düşürme, yani mavi kutudan çıkan uniq silahlar ( hell breaker, dark vane, erenion çeşitleri vs vs..) %10 civarıyken super boxtan bu yan itemlerin düşme oranı %15 gibi. Bir tık daha fazla. Bunu jewel veya hardness düşürme oranı içinse %1 ile %1.5 diyebiliriz. Yani yapımcı firma drop oranı arasında küçük bir fark koymuş. Tahmin ettiğimiz gibi büyük bir fark yok.

Fiyatları konusuna gelirsek, iki boxtanda düşen itemler baz alındığında superiour box fiyatı ile old box fiyatı arasındaki fark çok uçuk olmamalı. Misalen old box 10m ise super 15m gibi.

Senior Member
    -Yutubırın biri bu daha fazla atıyor demiştir ona inanıp old olan kutuya yönelmişlerdir.
    -Ayrıca superior olan drakinin içinden çıkıyor. Drakiyi meslek edinen kardeşler var fosil oldular drakiden drakiye koşa koşa onlarda piyasaya kutu sürüyor. Fiyat farkını azaltan bir sebep daha.

Delinin biri kuyuya taş atmış işte 40 akıllı uğraşın