Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Altardaki chaoslar cidden çok farkli bi boyut kazanmaya başladi

Ahahah her girdiğim chaos ilk 5 koxper ve buna rağmen 86 kill atip 6. Oluyorum 2 gb parayi yaktim şimdi sinirden kesinlikle chaos eventi kapatilmali. Bu ne kardeşim adam uzaktan vursun buna eyvallah hadi uçsun duvarin icine felan girsin bunada eyvallah ama göz göre göre intihar ediyorlar :d legal oyuncularla beraber girdiğim chaoslardan hep mavi kutu alirim hadi legalide geçtim 3-4 koxperla başa çikabiliyorum ama 6 tanesiyle zor event kapatilsin arkadaşlar lütfen destek verin sinir hastasi olmaktan bikmadiniz mi ?

Senior Member
    klavye mouse kırmamak için chaos girmeyi bıraktım ben , normalde koxperleri keserim ama dediğin gibi intihar açıyolar

Junior Member
    gm arkadaşlar lütfen şu duruma artık bir çözüm bulun.. bıktık gerçekten
    Last edited by DDEFF; 10-26-2020 at 10:13 AM.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Bir önceki yorumladığınız konuda cevap vermiştim. Resmi discord kanalımıza giriş yapıp 10 level olduktan sonra güvenilir üye yetkisi alıp anlık hile bildiriminde bulunabilirsiniz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Bir önceki yorumladığınız konuda cevap vermiştim. Resmi discord kanalımıza giriş yapıp 10 level olduktan sonra güvenilir üye yetkisi alıp anlık hile bildiriminde bulunabilirsiniz.
    9 gün oldu 10lw olmakta yetmiyor güvenilir üye için en az 1 ay bekletiyorsunuz