View Poll Results: Mage ile monster stone

Voters
39. You may not vote on this poll
  • En azından çöp itemli okçu kadar hızlı bitirebilsin.

31 79.49%
  • Full itemli ve 83 de olsa çöp itemli okçudan yavaş kalsın.

8 20.51%
Page 7 of 11 FirstFirst ... 56789 ... LastLast
Results 61 to 70 of 107
    Herkes mage ile msden şikayet etmiş ama nedense mageler uruk blade uruk hai slotundan da çikmiyor ms kasiyor oralarda ne alaka anlamadim

ayrica dediğiniz doğru ms gerçekten zulüm bp ile giriyorum 7 dakika sürüyor 7 dakika sürmesi bişey değil drop vermiyor verse içim yanmayacak

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Killer000 View Post
    Herkes mage ile msden şikayet etmiş ama nedense mageler uruk blade uruk hai slotundan da çikmiyor ms kasiyor oralarda ne alaka anlamadim

ayrica dediğiniz doğru ms gerçekten zulüm bp ile giriyorum 7 dakika sürüyor 7 dakika sürmesi bişey değil drop vermiyor verse içim yanmayacak
    onlar exp peşinde değiller direk bossa gidiyorlar drop için.

Senior Member
    Konuda bazı saçma yorumlar olmuş. Bana şunun mantıklı açıklamasını yazabilirler mi o arkadaşlar?
    +7 ib full old takı set full çakma Shell set itemli bir okçu full +3 takı +7 fr mage'den nasıl daha hızlı bitirebilir? Monster stone ekip işi olsa anlarım. Solo giriliyor ve her class birbirine yakın olmalı. Bu kadar uçurum olmamalı.

Senior Member
    Nickname
    SepuLTura
    Class
    KO -> Portu
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Mage ile zulüm gerçekten ms. İnşallah en kısa zamanda düzenlenir. Ben direk exp alıyom hiç girmiyom bile.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Selamlar. ice mage olup tekrar ms deniyeceğimi belirmiştim.Görev mp shell set 7 quest dual 3 shio +2 crystal neck +1 akara mp set ile 11 dk 40 de bitirdim. dediğniz gibi fr mage gibi olmuyor ama 15-20 dk da bitmiyor yani. sadece tek mobta fr skill kullandım diğerlerinde sadece ice. bu şekilde old fr full 80 fr olduğumda ise 8 dk 32 sn bitti dostlar. takdir sizin.3 dk fark var baya fazlaymış.iyi forumlar... (:

Senior Member
    Quote Originally Posted by eee_Lj4wq1r7 View Post
    Selamlar. ice mage olup tekrar ms deniyeceğimi belirmiştim.Görev mp shell set 7 quest dual 3 shio +2 crystal neck +1 akara mp set ile 11 dk 40 de bitirdim. dediğniz gibi fr mage gibi olmuyor ama 15-20 dk da bitmiyor yani. sadece tek mobta fr skill kullandım diğerlerinde sadece ice. bu şekilde old fr full 80 fr olduğumda ise 8 dk 32 sn bitti dostlar. takdir sizin.3 dk fark var baya fazlaymış.iyi forumlar... (:
    Yok anlatamıyoruz. 11:40 diyorsun. Diğer classlar ile 5-6 dk sürüyor. Üstelik çöp itemler ile. 15 MS girersen 90+ dakika kazık yemiş oluyoruz? En çok hasarı al, elin düşsün hem de en az hasarı verip en uzun sürede bitir. Bunda bir gariplik yok mu?

Senior Member Seidelbaum1890's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Normalde forumda magenin birşeylerden şikayet ettiğini görünce elim ayağım titrer ama zamanında mage de oynadım full 3 takılı, görev itemli okcudan bile kat kat yavaş kesmesi çok saçma. İşte bazı şeyleri de başına gelince anlıyorsun, sağlam bir mage içerideki yaratıklara en kötü 5-6 staf ve 56 skiliyle öldürmesi lazım. Sağlam bir okcuyla yada warriorla nasıl kağıt gibi kesiyorsak sağlam bir mage için güzel exp kasılan ms işkenceye dönüşmemelidir. (buff npcden alınan atak yeterli olmuyor)

Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Npc' ye mage ve kurianlar için %400 atack buff getirilmesi gerekiyor.

Öncelikle selamlar, full + full mage karakterlerimizle Monster Stone'da ki tüm mobları kesmek resmen ölüm. Harcadığımız zamanın ve potun haddi hesabı yok. Lütfen bu soruna bir çözüm bulun. Benimle birlikte bu sorundan bir sürü arkadaş müzdarip. Umutla bekliyoruz.

YineYeniBiri

Senior Member
    Resistleri düşürmeniz dileğiyle konuyu güncel tutacağım.