View Poll Results: Mage ile monster stone

Voters
39. You may not vote on this poll
  • En azından çöp itemli okçu kadar hızlı bitirebilsin.

31 79.49%
  • Full itemli ve 83 de olsa çöp itemli okçudan yavaş kalsın.

8 20.51%
Page 8 of 11 FirstFirst ... 678910 ... LastLast
Results 71 to 80 of 107
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Bu kadar warrior bi şeyden şikayet etseydi ertesi gün bakım günü gelmeden getirirdiniz, neden bu kadar mage düşmanısınız sizin oyununuzda bi karakter bu cidden sizi anlamak çok zor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Eko_1ZS47Rpt View Post
    Bu kadar warrior bi şeyden şikayet etseydi ertesi gün bakım günü gelmeden getirirdiniz, neden bu kadar mage düşmanısınız sizin oyununuzda bi karakter bu cidden sizi anlamak çok zor.
    Mgame'e iletilmiş midir sence?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by sempatik91 View Post
    Mgame'e iletilmiş midir sence?
    khenarta bile iletilmemiştir

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by eko_1zs47rpt View Post
    bu kadar warrior bi şeyden şikayet etseydi ertesi gün bakım günü gelmeden getirirdiniz, neden bu kadar mage düşmanısınız sizin oyununuzda bi karakter bu cidden sizi anlamak çok zor.
    aĞlama la :d 9 dakİkada Çikiyorum sÜper mageyİm zirlama İcelerİnİz İŞ yapmiyor mu drakİde İce taki alalim İce stat verelİm msde fr alalim kafaniz o kadar basiyor İŞte, full gÖrew mpsİ gİyİyorum kÜpelerİ mp , her Şeyİ bİlİyonuz gerÇekte hİÇ bİrŞey bİlmİyorsunuz..
    Yanlış üslup , doğru sözün katilidir...

Senior Member
    Quote Originally Posted by lllcrayztrojanlll View Post
    aĞlama la :d 9 dakİkada Çikiyorum sÜper mageyİm zirlama İcelerİnİz İŞ yapmiyor mu drakİde İce taki alalim İce stat verelİm msde fr alalim kafaniz o kadar basiyor İŞte, full gÖrew mpsİ gİyİyorum kÜpelerİ mp , her Şeyİ bİlİyonuz gerÇekte hİÇ bİrŞey bİlmİyorsunuz..
    Nasıl bir trollsün anlamadım ki. Okuduğunu anlıyor musun? Anladığın kadarıyla 50. kez anlatalım. Kitaplı ve dual +3 frli 255mp üstü de mp basılı setli mage troll setli okçudan yavaş kesiyor. 9-10 dakika da çok. 10 msde 90 dakika yapar. Senin vaktin değersiz ise bilemem.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by sempatik91 View Post
    Nasıl bir trollsün anlamadım ki. Okuduğunu anlıyor musun? Anladığın kadarıyla 50. kez anlatalım. Kitaplı ve dual +3 frli 255mp üstü de mp basılı setli mage troll setli okçudan yavaş kesiyor. 9-10 dakika da çok. 10 msde 90 dakika yapar. Senin vaktin değersiz ise bilemem.
    Dinime söven müslüman olsa keşke biz dirakide geç kalıyoruz diye konu açıyoruz akıl beleş ya herkes akıl vermeye çalışır söyle yap böyle yap diye iyi niyetle diyende var fesatlığıyla diyende var sen niye alınıyon senin yorumunu mu alıntı yaptım yoksa paylaşımım tutsun diye yan hesaptan da mı yazıyorsun dc pre varken kazı yaparken magic bag alıp ms biriktirp toplu girerdim 10 tane niye biriktirdin zorlanıyorsan agrasif orclar var sert seri vuran onlara master 15 basıp çift vampir atıyorum yakşalana kadar 18 sonra 56 o kadar abarttığınız kadar sıkıntı yok..bu alıntı yaptığım troll, nikin crayz niye crazy değil diye konuyu sapıtan fesatın biri ...
    Last edited by NativeBrutal; 12-31-2020 at 05:24 PM.
    Yanlış üslup , doğru sözün katilidir...

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Dinime söven müslüman olsa keşke biz dirakide geç kalıyoruz diye konu açıyoruz akıl beleş ya herkes akıl vermeye çalışır söyle yap böyle yap diye iyi niyetle diyende var fesatlığıyla diyende var sen niye alınıyon senin yorumunu mu alıntı yaptım yoksa paylaşımım tutsun diye yan hesaptan da mı yazıyorsun dc pre varken kazı yaparken magic bag alıp ms biriktirp toplu girerdim 10 tane niye biriktirdin zorlanıyorsan agrasif orclar var sert seri vuran onlara master 15 basıp çift vampir atıyorum yakşalana kadar 18 sonra 56 o kadar abarttığınız kadar sıkıntı yok..bu alıntı yaptığım troll, nikin crayz niye crazy değil diye konuyu sapıtan dengesizin fesatın biri ...
    Senin yaşını merak ettim şu yazdığın şeyleri okuyormusun bişey anlıyormusun? bişey anlatıyon yarıda bırakıp başka bişey anlatmaya çalışıyon senin sıkıntın ney?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Fire mageyim levelim düşük 15 dakikada bitiyor old takılı okçular 5 dakikada bitiriyor , ama mgame de haklı mageler böyle olursa semer vuran çok olur.
    Last edited by NativeBrutal; 12-31-2020 at 05:29 PM.

Senior Member
    Arkadaşlar, emek verilmiş 83 olmuş, old takılı yamuk bowlu okçudan çok daha iyi itemlere sahip bir mage nasıl oluyor da yamuk bowludan daha çok zorlanıyor onu tartışsak kendi aramızda tartışmak yerine? Yani bu durumu mantıklı bulup olumsuz oy verenler de yazarsa merak ediyorum neymiş bu işin felsefesi?

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Konu içerisinde bulunan ikili tartışmalar silinmiştir. Bu şekilde devam ederse konuyu kapatmak zorunda kalacağım. Lütfen birbirinizin fikirlerine daha saygılı yanıtlar verin.