View Poll Results: Mage ile monster stone

Voters
39. You may not vote on this poll
  • En azından çöp itemli okçu kadar hızlı bitirebilsin.

31 79.49%
  • Full itemli ve 83 de olsa çöp itemli okçudan yavaş kalsın.

8 20.51%
Page 9 of 11 FirstFirst ... 7891011 LastLast
Results 81 to 90 of 107
    gmler canlı yayında bi ms girse keşke o zaman anlarlar derdimizi

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    valla işkence oluyo mage ile ms bitirmek. bitirene kadar nttgame ekibine çok güzel cümleler ile saydırıyorum tabi uzun uzun sevgi sözcükleri kullanıyorum gm ekibine karşı.

Senior Member
    Son durum nedir? Hala +7 ib ve old takı takan 75 lv okçu, full mp 83 lv kitaplı mage'den daha seri bitiriyor herhalde?

Senior Member aoBoztepe's Avatar
    Quote Originally Posted by sempatik91 View Post
    Son durum nedir? Hala +7 ib ve old takı takan 75 lv okçu, full mp 83 lv kitaplı mage'den daha seri bitiriyor herhalde?
    sonuç aynı mage ile monster stone girmek işkenceden başka bir şey değil
    xD

Senior Member
    Quote Originally Posted by aoBoztepe View Post
    sonuç aynı mage ile monster stone girmek işkenceden başka bir şey değil
    Mage arkadaşlar konuya destek verelim.

Banned
    ben tp mageyle sadece son bosu 6 dakikada bitiriyorum bosun canı benim vurduğum damageden daha hızlı doluyor

Senior Member
    Anket vardı burada

sorun güncel sıkıntılı bir durum gerçekten staf item hiç etkilemiyor atağı orası da problem wood stafla da aynı bitiyor 9 scorchingle de

Senior Member
    Quote Originally Posted by Metehan__ View Post
    ben tp mageyle sadece son bosu 6 dakikada bitiriyorum bosun canı benim vurduğum damageden daha hızlı doluyor
    adı üstünde tp mage ben de mage oynadığım dönemde yanlış hatırlamıyorsam +7 scorching staff old takım vardı. 80 lvl mage ile 255 mp 12k felan vuruyordum. 10 dk sürmüyordu. Toplam bitirme sürem. Kısacası ben bu işin biraz atak mage ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Towndaki sw npc sinden atak sc alırsanız 5k vurduğunuz moob a 10 k vuruyorsunuz yaklaşık damage 2 kat artıyor. Ben mage ile hiç zorlanmadım monster stone da. 72 skill ile 3k 5k arası rahat ve seri vurabilirsin. 56 girebilirsin seri. Uzaktan 80-70-54 - 57 atabilirsin. Mage her türlü bitirir. Eskiden gerçekten 20 dk da bitiriyordum. Ama oyunu öğrenince mage ile çok rahat bitirir oldum. Eskiden ms gerçekten zordu şimdi kolay. Bazen 30 dk da bile bitiremediğim ms leri hatırlıyorum. Ama şimdi öyle bi sorunum yok.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by kni_119 View Post
    adı üstünde tp mage ben de mage oynadığım dönemde yanlış hatırlamıyorsam +7 scorching staff old takım vardı. 80 lvl mage ile 255 mp 12k felan vuruyordum. 10 dk sürmüyordu. Toplam bitirme sürem. Kısacası ben bu işin biraz atak mage ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Towndaki sw npc sinden atak sc alırsanız 5k vurduğunuz moob a 10 k vuruyorsunuz yaklaşık damage 2 kat artıyor. Ben mage ile hiç zorlanmadım monster stone da. 72 skill ile 3k 5k arası rahat ve seri vurabilirsin. 56 girebilirsin seri. Uzaktan 80-70-54 - 57 atabilirsin. Mage her türlü bitirir. Eskiden gerçekten 20 dk da bitiriyordum. Ama oyunu öğrenince mage ile çok rahat bitirir oldum. Eskiden ms gerçekten zordu şimdi kolay. Bazen 30 dk da bile bitiremediğim ms leri hatırlıyorum. Ama şimdi öyle bi sorunum yok.
    Olayın bilmekle, öğrenmekle ilgisi yok. şimdi pk atan bi mage, hp ve def set yapmış komple, adamın inventory dolu, mp +7 armor giymek istese diğerlerini çıkartamıyor. kasaya koyamıyor çünkü mitrille falan alınmış. hp vermek için mp yi kısmış bide. benimde old takılı 80 lvl magem 83+ full item magemden çok vuruyor.