Results 1 to 3 of 3

Post Otp Numara Değişimi İçin Atılan Ticket Hakkında

Selamlar.

Otp olan hesabımın üzerine bağlı numaraya erişim olmadığı için bugün hesabıma giriş yapamadım. Yeni numara değişimi için bugün tiçket attım . Tickette ' Hesap İd , E posta , İlk Otp Yapılan Numara , Giriş yapılan Yer , Doğum Tarihi ' Bu bilgileri eksiksiz doldurdum ticket attım sonradan bi kaç kişiye sordum Server , Karakter Adı da eklemen lazım konuya dedi , Bende extra tickette 2.ci bi cevap yeri ekleyerek bu bilgileride yazdım acaba bi problem olurmu Karakter Adı ve Sunucu ismi yazdığım için ? Kusura bakmayın ilk kez böyle bi konu için ticket atıyorumda bilgilendirirseniz sevinirim simdiden teşekkür ederim güzel yorumlarınız için .

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Merhaba,
    Bir sorun olmaz. Sadece şöyle bir durum söz konusu oluyor. Biletinizi güncellediğiniz için cevap süresi biraz uzayabiliyor.
    Süre olarak bilgi vermek gerekirse yoğunluk olmadığı zamanlarda max 72 saat içinde cevap veriliyor.

Ek: H. sonu destek sistemi çalışmamaktadır.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Yorumunuz için teşekkür ederim extra fazla şeyler eklediğim için birşey olur mu olmaz mı die kafama takıldı onun için konu açtım .