Results 1 to 2 of 2

Thread: Raporlama Hk.

Raporlama Hk.

Merhaba görevli arkadaşlar.Bu yazılanları Gm lerde goruyor dusuncesı ıle yazıyorum.Oyund a gereksız luzumsuz kaç kısıden kaç kufur yedığımın haddı hesbaı yok.Hepsini sineye cekıp susuyorum ama dayanacak ta halım kalmdı.Tutun kı bu kufurler sıze edıldı emınım dırek banlardınız neden etttın dıye dahı sormazsınız cunku her ne olursa olsun oyun ıcın kımse kımseye kufur edemez ve edebsız ahlaksızlık edemez.Ve hıc bır durum kısının namusuna haysıyetıne kufuru gerektırmez.Ayrıca ben bır tek pc den gırıyorum herkes gıbı evıne 3 5 pc alıp jr yok bdw falanda gırmıyorum bunu kanıt
    ve delil olarak ta sunarım.lütfen bu konumla ılgılenın.
    Resim atıyorum bakın yazılana dafa fazlası da edıldı ama resım almadım.Kımsenın Ahlakı bozulmasın bu resme bakıp.x
    X
    X
    X
    X
    En son resme bakın kı ben ne debsızlık ne ahlaksızlık etmısım ned ebırnın hakkını yemısım nede çalmısım pride yenıyım elım alısmadı o yuzden acc undy atarken gecıkıyorum hepsı bu sırf bu yuzden bunca kufur asla bu olanlar kufuru gerektırmez ısın ııcınde namusa kufurde va rbak bır kısının eşine kufur edıyor namusuna tutunki sizlerin eşlerinize küfürü ettı ne yaprsınız varın sız dusunun
    Last edited by DonJose; 10-25-2020 at 07:35 PM.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Merhaba, Cheat Reports konularının forumun herkese açık bölümlerinde paylaşımı yasaktır.

bu kanıtlarınızı konuşmanın tamamını alarak Cheat Reports bölümüne bildirebilir, bildirimlerinizin geçerli olması için Cheat Reports Kullanımı konusunu inceleyebilirsiniz.