Results 1 to 9 of 9
    Member DrDrunkEinstein's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus

Angry Öneri: Town atma ve Jr önerileri

-Cz de Pk atarken farmcıların %90 ı town atıyor. Tüm moblara en azından bir yaratığa atack yapınca kısıtlı bir debuff skili gelmeli.

- Jr ile ilgili de Belirli bir süre oyunda olmayanların etkinliğe girmemesi gerekiyor bence. Birde 10-0 Önde olmamıza rağmen sırf deva kesilmedi diye keyfi çıkanlara da kademeli olarak ceza gelmesi gerekiyor.En azından etkinliğe girememe cezası. Teşekkürler.
    Mutluluk sadece paylaşılınca gerçektir...

Senior Member eren_t's Avatar
    Nickname
    SnowTger
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Farmcıların %90'ının town atmasının sebebi, PK atacak güçte olmamaları olabilir mi ?
    Eşyasız haliyle karşısına çıkan bir parti sağlam adama kafa atmasını mı bekliyorsunuz ?
    Karşılık veremeyecek birini avlamak yerine kendi çapınızda biri ile kapışmanız daha mantıklı olacaktır.
    I am a normal guy who wants a normal life.

Quote Originally Posted by DrDrunkEinstein View Post
    -Cz de Pk atarken farmcıların %90 ı town atıyor. Tüm moblara en azından bir yaratığa atack yapınca kısıtlı bir debuff skili gelmeli.

- Jr ile ilgili de Belirli bir süre oyunda olmayanların etkinliğe girmemesi gerekiyor bence. Birde 10-0 Önde olmamıza rağmen sırf deva kesilmedi diye keyfi çıkanlara da kademeli olarak ceza gelmesi gerekiyor.En azından etkinliğe girememe cezası. Teşekkürler.
    bunu yazarken nasıl bir fantazi kurdun kafanda merak ettım !!!

Senior Member
    Town olayı saçma, yıllardır konuşulan bir konu zaten. 1 parti adam üstüne geliyorsa ve kaçamayacaksan basacaksın townu bu kadar basit.
    Jr ye girmek için de belirli bir süre oyunda olmak aslında mantıklı fakat relog atanlar var. 2. sunucudan relog atıp 1. sunucuya jr için giren adam giremeyecek bu sefer de. Ama içerde oyundan çıkana ceza verilebilir, sonuç her ne olursa olsun çıkılmaması gerekir.

Senior Member Vrij's Avatar
    Ben PKcı olsam farmer kesmekten utanırdım şahsen.
    Eşitsiz güç kullanımına girer
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Senior Member enezx's Avatar
    town atma olayına bir süre eklenmesine bende destek veriyorum, ama jr önerisini biraz saçma buldum. Etkinlikten isteyen keyfi çıkar isteyen zorunlu çıkar bunun için ceza alınması yapılamaz
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by enezx View Post
    town atma olayına bir süre eklenmesine bende destek veriyorum, ama jr önerisini biraz saçma buldum. Etkinlikten isteyen keyfi çıkar isteyen zorunlu çıkar bunun için ceza alınması yapılamaz
    0-0 iken çıksa tamam bilerek ölüyor sonra çıkıyor kendi kazanamadı ya parti de kazanamasın mantığında olan için ceza şart olmalı....

Senior Member
    saçmalık, mage oyuncusu kırılgan karakter,her gördüğü adama ölsün mü? (gate skilli var diyenler, HERŞEYE EL DÜŞTÜĞÜ İÇİN O SKİLL DE DE EL DÜŞÜYOR R COMBO YAPMANIZA DA GEREK YOK)

Senior Member
    Quote Originally Posted by DrDrunkEinstein View Post

- PK'yı farmcıyla mı atıyorsun? Aslan be best player

- JR ile ilgili öneriyi ilk cümleyi okuyup bıraktım. İnsanlar senin kadar işsiz değil , gündüzleri oyunda olmayabiliyor.

Not : Kusura bakmayın ama koşa koşa Troll'e kadar gidip 2 farmer keseceğine yol üstünde bir sürü party var. Town olayına laf edenlerin %99.9'u farmer avcısıdır ve kendi ırkında bile sevilmeyen party bulamayan kişilerdir

Üstüne alınanlar için toplu cevap : Yeteneğin değil itemin ve ekonominin konuştuğu oyunda town atan adama laf edenlerin hepsi gözümde aynıdır. Bekleyip ölüp sizi mi eğlendirsin? Ha çok iyiyim ben diyorsanız gidin dişinize göre adama vurun. Pardon dişine göre adamı görünce yanından selam verip geçiyorsunuz. Greetings 1-2-3
    Last edited by BlackMbaku; 10-26-2020 at 09:19 AM.