Results 1 to 9 of 9
    Senior Member

jr - Drakide - monster stonede gibi girilern yerlerde çıkan karekter doğrulaması

bu karekter doğrulaması iyi güzel de tam drakide bi canavar öldürüyorsun kutuyu açacak ken yazı doğrulaması geliyor . belki öldürdüğümüz canavardan draki box çıkıcak yazı doğrulamayı yapmaya çalışırken zaman geçiyor hatalı yazınca hadi uğraş kutu silinmeyene kadar zaten kutuyu açamıyorsun vakit geçiyor . yanı demek istediğim yazı karekter doğrulamasını yapın hernekadar sinir bozucu da olsa ancak etkinliklerde bari yapmayın . lütfen ilgilenirseniz sevinirim selamlar saygılar

Senior Member
    Esc ye basinca kenara geçmiyor mu geçici olarak?

Senior Member enezx's Avatar
    Random sürelerde geldiği için hangi haritada olduğuna bakıldığını düşünmüyorum
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Senior Member Vrij's Avatar
    Quote Originally Posted by VforSUTCU View Post
    Esc ye basinca kenara geçmiyor mu geçici olarak?
    Çözünceya kadar kutuyu açamazsın
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Senior Member
    öyle olunca insanın oyunu bırakası geliyor . Bence adil bir şekilde yapmalılar . Yada komple kaldırsınlar . En doğrusu etkinliklerin içinde geçerli olmaması bu hem haksızlığa sebebiyet veriyor hemde oyun açısından olumsuz bir imaj sergilemiş oluyor . saygılar

Senior Member muhendsis's Avatar
    Nickname
    Dreamway
    Class
    KO -> Kurian
    Buna neden gerek duyuldu anlamis degilim. Olur olmaz zamanda cikiyor, ustelik buyuk/kucuk harf duyarli, kodu giriyoruz kabul etmiyor, dogru kodu girene kadar ya oluyoruz ya da kutu kayboluyor. Illa olacaksa buyuk/kucuk harf duyarli olmasin ki kolay ve hizli bir sekilde girebilelim. Sacma sapan isler.

Senior Member
    Aslında en mantıklısı bu karekter doğrulamanın tamamen kalkması . Oyunun ruhunu bozdu . hep kosp çuların yüzünden oluyor bunlar ama kosp yapanları tespit edicek Şerif ler görevlendirilmeli bence onlar oyunda gezip dolaşıp illegal bir şey varmı tesbit etmeliler . kospçular sürüyor sefalarını biz çekiyoruz cezalarını . Dün diez serverinde moradonda 3 yada 5 tane tam kestiremedim madenci kosplar türedi . hapsi eş zamanlı aynı hareketleri yapıyorlar KÜRŞAt ın peşine aynı anda akılıp aynı anda aynı hareketleri yapıyorlar . yazı yazdım programcılar sizin yüzünüzden droplar düştü diye hiç ses seda çıt yok biride çıkar deki olurmu biz adamgibi oynuyoruz ne kospu ama o anda bilgisayarın başında kimse yokki yazsınlar .video kaydını aldım ve report kısmına yazdım umarım ilgilenirler

Senior Member
    gayet güzel oldu bence oyunu oynuyosan başında olacaksın yada para bayılacaksın

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Bence yeteri kadar süre var ama bir tık kenarda ve küçük halde olması daha estetik olur.