Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 26
    Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Neden bu kadar körlemesine savunuyorsun bu firmayı anlamış değilim hocam. O moderatör başvurusuna ben de katılmıştım önceki dönemleri de biliyorum hiçbir zaman görmedim moderatörlük kurallarında "Her ne durum olursa olsun hiçbir koşulda firmanın eksi yönleri söylenmeyecek karşıdakini aptal yerine koyup o eksiklik yalan dolanla kapatılacaktır" ibaresini...

En adı bilinmedik korsan sunucu bile Nttgame ve Mgameden kat kat fazla yatırım yapıyor reklamlara. Dönem dönem veriliyor dediğin ne Allah aşkına ? Youtube'u çok sık kullanan birisi olarak söyleyebilirim ki daha önce hiç bir izlediğim video müzik vs.vs. hiçbirisinde orjinal Knight Online reklamına rastlamadım: fakat sayısız kez korsan sunucu reklamlarına rastladım ve hayatım boyunca hiçbir korsan sunucuya giriş yapmadım, aratmadım... Hangi dönem verildi reklam ? Yahu Youtube üzerinden Knight Online yazıp aratınca Nttgame ya da Mgame'e ait oyunu tanıtan vs. bir şey bile çıkmıyor.
    Quote Originally Posted by extremezeus1 View Post
    Aynı seyı bende yazıcaktım .Youtube face de hiç ntt reklamı gormeme ragmen kc siteleri reklamlar ve korsan sunucu reklamları tarafından sureklı taciz ediliyorum .Ama orjinal oyun reklamı hiç yok
    Ortada körlemesine savulanacak bir durum yok. Arama motorunda düdüklü tencere ararsan karşına düdüklü tencere reklamları gelir, korsan sunucular ve buna benzer yerlere girersen bunlar gelir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Ortada körlemesine savulanacak bir durum yok. Arama motorunda düdüklü tencere ararsan karşına düdüklü tencere reklamları gelir, korsan sunucular ve buna benzer yerlere girersen bunlar gelir.
    Acaba ko oynadıgımız için ve bu oyunun videolarını ızledıgımız ıcın bunlar gelıyor olabilir mi ne dersin
    Bu korsanların hedef kıtlesi zaten ko oyuncuları sizden oyuncu çalmak yanlıs bilmiyorsam

Senior Member enezx's Avatar
    Yeni sunucular gelmeden önce istanbul izmir gibi çeşitli bölgelerde verilen belediye reklamlarının bile ne kadar işlevsel olduğunu gördük. Ama yeni oyunculardan ziyade oyunu özleyip çocukluğuna dönmek isteyen bir çok eski oyuncu oyuna çekildi.
    Zaten hedef kitlenin orası olması gerektiğini düşünüyorum. Oyunu özleyen insanın oyuna dönmesi sağlanıp oyundan soğutmamak gerekiyor. Yeni oyuncu beklemek biraz boşa, tv reklamı vermek zaten çok maliyetli. Bir hafta tv reklamı vermek yerine aynı şekilde belediye reklamları veya sosyal medya forum sitelerine çeşitli reklamlar verilmesi çok daha işlevsel olacaktır
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Bak yine böyle körleme cevap verme diye orada özellikle belirtmişim. Ne demişim ? "Bugüne kadar hiç korsan sunucuda oynamadım, sitelerine girmedim." diye... Sevmem korsan sunucuları bu yüzden karşıma çıktığı zaman listede yükselmesin diye tıklamam bile...

Yani hocam körleme savunmuyorum derken bile aynen bir önceki postumda dediğimi yapıp körleme cevap verip aptal yerine koymaya çalışıyorsun. Ayrıca çoğu zaman google a Knight Online yazdığında korsan sunucuların ya da sahte sitelerin adı orjinal sayfanın üstünde dururken, kusura bakma ama aklı başında bir insan bu söylediklerini söylemez.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Herhangi bir reklamın yeni oyuncu çekeceğini sanmıyorum. Kendinizi yeni bir oyuncunun yerine koyun, KO hakkında hiçbir şey bilmiyorsunuz, oyuna kaydolup girme -hele yurt dışı ise yandı-, sunucuda sıra bekleme, girince tradein açık olmaması ve bunun için harcama gerektirmesi -maalesef bu koşullarda olması gerekiyor-, worm keserken veya en düşük BDW'de bile karşında oyunu çok yıldır oynayan oyuncuların sana takınacakları tavır, bilmiyorsun diye her yerde seni kazıklamaya çalışan kitle, seninle aynı günde karakterini açmış adamın 1 hafta sonra tam takır item dizmesi, görev slotlarında göreceği açlık falan. Bu oyunu denemeye karar vermiş bir oyuncu nereye kadar sabredebilir ki? Cezbedecek ne görmüş olur ki oyuna devam edebilsin?

Gerçekçi olalım lütfen

He bu arada bu duruma "öyleyse boşverip" geçilsin gibi yaklaşmıyorum hatta keşke aksi olsa diyorum ama ne mümkün. Mesela en son kod olayı geldi, yahu sıradan oyuncu için ne kadar can sıkıcı bir şey, böyle kötü çözümler olabilir mi? Veya 2 ev arkadaşı oyuna başlayacak diyelim, etkinlik için IP sınırı falan. Diğer sorunlara çözümler de bu şekilde kötü olduğu olduğu için bunlar birikip birikip sonuçta bu meseleye katkı sağlıyor işte.

Neyse; yayıncı mutlu, yapımcı mutlu, GMler mutlu, modlar mutlu, e yeter
    Last edited by FFferik16; 10-25-2020 at 08:13 PM.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Neyse; yayıncı mutlu, yapımcı mutlu, GMler mutlu, modlar mutlu, e yeter
    Hahaha güzelmiş burası

Banned
    Nickname
    IKaRaHiSaRLIMI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    FayTenkSentYu
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Yapın işte reklam arkadaşı oynatırız ne güzel oyuncu da var Alır eline kılıç kalkan Wellcome to Knight Online

Junior Member
    Verse ne olacak 25 yaş altı adam gelip burda oyunmu oynayacak?

Banned
    Nickname
    IKaRaHiSaRLIMI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    FayTenkSentYu
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by cag_fk7FwKDn View Post
    Verse ne olacak 25 yaş altı adam gelip burda oyunmu oynayacak?
    Pazarda yada slotlarda gördüklerinin yaşının +20 olduğunu mu sanıyorsun =) İstersen içten içe samimiyet ile bir kaçına yanaş sor bakalım yaşı kaç =) Oyunda 14 15 yaşında çocuk dolu +8 kasıyor abi harçlık yapıyorum ben diyor . Sen gidersin 1 milyar para harcarsın aylık pus pre derken o gider senin yatırdığın parayı bronz pre çekip cebine koyar =) +8 deyip geçme günlük ona getirisi 1 gb

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    İster tv reklam versin ister youtube ünlülerine reklam verdirsin. 3-20 yaş aralığında hiç bir çocuk kendi hür iradesiyle o kadar sağda solda ücretsiz zevk veren oyun varken bu oyuna başlamaz. Başlama kararı aldı diyelim üyelik alırken "undefined" hatası alır direkt soğur. Diyelim ki bu arkadaş gayretli hevesli foruma bir şekilde konu açabilirse burdan bir moderator explore-chrome-firefox bunları dene olmadı dns değiştir v.s otomatik cevabı verdiği an hevesi yarıya düşer zaten Hadi bir şekilde üyelik aldı desek indirdiği launcher patch çekmez, patch çekse start gelmez, launcher dolar starta tıklarsın hata alırsın v.s v.s youtube'a knight online yazar ve bakar ki abileri 100gb lik upgrade yapıyor biraz videoları inceledikten sonra para vermeden abilerine yetişmesinin imkansız olduğunu anladığı anda daha girmeden alt-f4.

Kusura bakmayın kimse bilmediği oyunda daha trade - merchantın anlamanı anlayamadığı oyunda bunları açmak için 40 lira(5 Dolar - 26.10.2020) para vermez. Böyle para odaklı bir oyun maalesef şuan ki oyun dünyasında kimseye cazip gelmez. Knight online'da bulunan şuan ki oyuncuların hepsi bu oyunla büyüyen nesil bu oyunun en büyük gerçeği knight online ile beraber büyümüş nesil bırakınca-ölünce bu oyun biter.