Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Junior Member

Sabah jr hakkında

Selamun aleyküm cümleten başlıkta belirttiğim gibi sabah jrsi 7.40 da Türkiye saati olarak bunu 1 saat geri alınsa insanlar sabah işe gitmedende jr girebilse benim gibi bir çok insan vardır oyun etkinliklerinden yavaş yavaş char dizmeye çalışan süper olmazmı arkadaşlar şuan çoğu insan sadece günde 1 kere oda akşam jrsine girmektedir belki bu konu üzerinden destek verirsek sabah jr saatini 1 saat geriye alsak çok güzel olur şimdiden iyi forumlar herkese

Senior Member
    Akşam JR'si saat 7-8 alınırsa bu da erkene alınabilir, sonuçta insanlar işe gidiyor sabah erken kalkıyor ama pk 12 de başlıyor jr yüzünden. Bu sebeple pk'lar 1-2 sc zor sürüyor.

süper olurduda nerde be reis

1 saat ileri alınsın işe gidenler giremesin daha güzel olur. Böylece pk ya kaldığımızda ben af-k işe gidecem hakkınızı helal edin muhabbetide olmamış olur.

Junior Member
    Çok zor bişey değil hatta bi keresinde yapılmıştı akşam jrside 9.40 a alınmıştı ama 1 hafta sonra değiştirdiler bari sabah jrsi erken alınsın 1 saat günde 2 defa girelim başka bunun gibi güzel etkinlik varmı yok bana göre

Senior Member
    Quote Originally Posted by StandardChartered View Post
    1 saat ileri alınsın işe gidenler giremesin daha güzel olur. Böylece pk ya kaldığımızda ben af-k işe gidecem hakkınızı helal edin muhabbetide olmamış olur.
    bana kalırsada bu olsun

Junior Member
    Quote Originally Posted by StandardChartered View Post
    Bu fikir oyun açısından daha faydalı olur

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Jr saatleri[/URL] hakkında çok tartıştık ama pek etkili olmuyor
    Last edited by DonJose; 10-26-2020 at 10:32 AM.

Senior Member
    Hiç girme fırsatım olmadı akşamki JR'den farklı mı? Girme gibi zorunluluk yok zaten. Saat kurup kalkan arkadaşlar gördüm duydum. Hayret verici :/