Results 1 to 6 of 6

Thread: Otp kodu hatasi

Senior Member

Lightbulb Otp kodu hatasi

Merhabalar,

Oyundayken relog atayım dedim , çıkıp tekrar girdiğimde otp hatası alıyorum giriş yapamıyorum.

otp login failed with unknown issue. Please contact customer service.

Hata bu , Türkçesi; otp oturumu bilinmeyen bir sorun nedeniyle başarısız oldu. Lütfen müşteri hizmetleriyle iletişime geçin .. oluyor sanırım.

10 Defa OTP Yanlış Kod Girme Sonucunda Blocke Olacağı Ve Sıfırlanması Gerektiğinin Uyarısını Hesabım Bölümünden Görünce Pc'den Kaldırıp Tekrar Yükledikten Sonra OTP Servisine Giriş Yaparak Resetleme işlemine başladım Telefonuma Kod Geldi Giriş Yapmak için , Giriş Yaptığımda Böyle Bir Hata Alıyorum Giriş Yapamıyorum OTP Servisine

user authentication failed.
    error information. Please contact customer service
    [SE3005]
    OTP has not been issued yet.

Türkçesi;

Kullanıcı kimlik doğrulaması başarısız.
    hata bilgisi. Lütfen müşteri hizmetleriyle iletişime geçin
    [SE3005]
    OTP henüz yayınlanmadı.

Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler.
    Last edited by RuyeL; 10-25-2020 at 04:41 AM.

Senior Member
    Bu Sorun Bana Extra 25 NP ye Maal Oldu Ve Sorunum Hala Düzeltilmedi, Kapamak Zorunda Kaldım. Bununla ilgili Geri ödemeyi nereden alabilirim nasıl düzelticem ben bunu sizlerden yardım beklemekteyim

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Selam, eğer OTP'niz sizin yanlış denemeleriniz dışında bloke oluyor ise lütfen temiz bir PC veya cep telefonunuzdan oyun şifrenizi değiştirin. Daha sonra aşağıda bulunan konu içeriğindeki şekilde bloke kaldırma işlemi uygulayın.

OTP Bloke Kaldırma

Hatalı kod problemi ise genellikle saat farklılığından olabilmektedir.
    AnyOTP Kod Uyuşmazlığı

Aldığınız SE3005 hatası ise kullanılmış ya da hatalı kod girmenizden kaynaklıdır. SMS ile gelen ID kısmındaki "ko" harflerini girmeyi de unutmayın.

Senior Member
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Selam, eğer OTP'niz sizin yanlış denemeleriniz dışında bloke oluyor ise lütfen temiz bir PC veya cep telefonunuzdan oyun şifrenizi değiştirin. Daha sonra aşağıda bulunan konu içeriğindeki şekilde bloke kaldırma işlemi uygulayın.

OTP Bloke Kaldırma

Hatalı kod problemi ise genellikle saat farklılığından olabilmektedir.
    AnyOTP Kod Uyuşmazlığı

Aldığınız SE3005 hatası ise kullanılmış ya da hatalı kod girmenizden kaynaklıdır. SMS ile gelen ID kısmındaki "ko" harflerini girmeyi de unutmayın.

Benim dışımda mı emin değilim amma sanırım daha önceki deneme girişlerinde süreden dolayı yanlış giriş denemeleri olmuştu ve bunlar birikiyor 10 oluncaya kadar anladığım. bilgisayarım temiz olduğundan şüphem yok yine de ben şifremi tekrar değiştirdim , dediklerinizi de sizden önce yaptım olmadı.
    Blocke sıfırlama öncesinde yeni id auth codu istemiştim başta 5 np ordan kesildi düzelmedi. sonra sıfırlama işlemi yaptım tekrar 5 kesti , ve üzerine tekrar bir auth codu için 5 np kesti yine olmadı , baktım olacağı yok , nttgame hesabıma giriş yapıp hesabım menüsünden kapatmayı denedim portal ve oyun için açmıştım ikisini de kapatmak için telefon ile sms onayı istendiğinden her birine yine 5 np istediğinden 10 np de öyle gitti toplamda 25 np hiç yoktan boşu boşuna gitti , bunun ödemesi yapılır mı ? yapılırsa nasıl bir yol izlemeliyim ? Son olarak şunu söyleyeyim. 1 dakika önce bu mesajı yazarken tekrar denedim otp ye giriş erişimim açıldı ama işin açıkçası tekrar oyun için aktif etmeye korkuyorum çünkü hesabımda np de kalmadı 13 kaldı yine böyle bi sorunla karşılaşırsam hesabım yalan olacak sizden yardım ve cevaplarınızı beklemekteyim.

Teşekkürler.

her yolu denedim saat birimi , pc temizliği , ko ile yazmayı hala aynı hatayı veriyor telefondan da yapıyorum olmuyor acil yardım lütfen

[SE3005]

Türkçesi;

[SE3005]
    OTP henüz yayınlanmadı.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by cry_ad1EnwgU View Post
    her yolu denedim saat birimi , pc temizliği , ko ile yazmayı hala aynı hatayı veriyor telefondan da yapıyorum olmuyor acil yardım lütfen

[SE3005]

Türkçesi;

[SE3005]
    OTP henüz yayınlanmadı.
    Bu hatanın sebebi genellikle kodun yanlış girilmesinden kaynaklıdır. Bu hatayı aldığınızda telefonunuza SMS olarak gelen ID ve Authcode'u ID kısmında başında "ko" harfleri olacak şekilde girerek çözebilirsiniz.