Results 1 to 8 of 8

Thread: Cash transferi

Junior Member

Angry Cash transferi

Bu cash transferi neden yasak anlamiş değilim oynamadiğim bi hesaba yanlişlikla cahs almişim bunu aktaramiyorum gift sistemi çalişmiyor sanal pc yasak 2 hesap açmak yasak derdiniz para olmuş bilet gönderiyorum sorun çözülmüyor oynamadiğim hesaptaki cashi napayim şimdi ben o kadar saçma bi sisteminiz varki anlamiş değilim yani

Cash transferini bilemem ama pazar açmak için 400 cash yüklemek artık iptal edilmeli.

Cash için ücret 1-2 tl ödeyebileceğimiz bir ödeme kanalı gibi bir şey açılmalı. Dediğin gibi oynamadığım sadece pazar için açtığım chara kafadan 40-50 tl para vermek akıl işi değil.

Junior Member
    Oyun tamamen para olmuş zaten cash yüklemeden birşey yapilmiyor bilet için bile cash lazim destek konularinda npoint olmadan oynanirmi yaziyor evet oynanir yaziyor saçmalik burda zaten başta

Senior Member enezx's Avatar
    banlanan hesaplardaki cashlerin çekilmemesi için cash transferinin olmaması daha iyi, 400 cash satın alıp 80 hesaba trade onay açıp ban yiyene kadar slota gönderilen karakterlerin bir nebze önüne geçiliyor
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

o hesaptan alışveriş yap, pazarda sat, siteye çekip tekrar kc al 3 gün beklersin ama göz yaşlarına değer diye düşünüyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ChoJ View Post
    Bu cash transferi neden yasak anlamiş değilim oynamadiğim bi hesaba yanlişlikla cahs almişim bunu aktaramiyorum gift sistemi çalişmiyor sanal pc yasak 2 hesap açmak yasak derdiniz para olmuş bilet gönderiyorum sorun çözülmüyor oynamadiğim hesaptaki cashi napayim şimdi ben o kadar saçma bi sisteminiz varki anlamiş değilim yani
    Usta yapacağın tek şey sende farkındasındır zaten genie valkyre falan alıp 3 gün sonra satmak.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Maalesef, hesaplar arası Npoint aktarımı gerçekleştirelemiyor. Prosedür bu şekilde işlediği için ne yazık ki yapılabilecek bir şey yok. Arkadaşlarımızın da söylediği gibi, cash ürünleri alıp pazarda satabilirsiniz, oyun içinde işinize yarayacaktır.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ChoJ View Post
    Oyun tamamen para olmuş zaten cash yüklemeden birşey yapilmiyor bilet için bile cash lazim destek konularinda npoint olmadan oynanirmi yaziyor evet oynanir yaziyor saçmalik burda zaten başta
    Oyunu tamamen ücretsiz oynayabilirsiniz. Satın aldığınız N-Point'i kullandığınız hesap yerine başka bir hesaba yanlışlıkla yüklemeniz oyunun tamamen ücretsiz oynanması ile ilgili değildir. Müşteri hizmetlerine bilet atmak ücretsizdir, bilet attığınızda N-Point eksilmez ya da sizden bir masraf kesilmez. Müşteri hizmetlerinin suistimal edilmemesi için bilet gönderebilmek için hesapta en az 1 N-Point bulunması gerekmektedir.

Peki ne yapabilirsiniz? Yanlışlıkla yüklenen hesaptan Pus eşyaları çekerek 72 saat sonra kendi hesabınıza aktarabilirsiniz.

Quote Originally Posted by enezx View Post
    banlanan hesaplardaki cashlerin çekilmemesi için cash transferinin olmaması daha iyi, 400 cash satın alıp 80 hesaba trade onay açıp ban yiyene kadar slota gönderilen karakterlerin bir nebze önüne geçiliyor
    Evet, transfer yapılmamasının sebeplerinden bazıları da bunlardır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.