Page 6 of 10 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 51 to 60 of 94
    Senior Member
    İşin kötü yanı CW ye falan drop eklendiği söylendi diye 1,5 saat kesmiştik sonuçta exceptional graham mı bir şey atmıştı
    Magic hammer , TS ve ex item droplarını dağıtsalar bütün slotlara çok daha iyi olacağını düşünüyorum. Hatta BUS droplarını da.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Quote Originally Posted by 4_Tranquil View Post
    İşin kötü yanı CW ye falan drop eklendiği söylendi diye 1,5 saat kesmiştik sonuçta exceptional graham mı bir şey atmıştı
    Magic hammer , TS ve ex item droplarını dağıtsalar bütün slotlara çok daha iyi olacağını düşünüyorum. Hatta BUS droplarını da.
    ya eklense nolur allah aşkına hem drobu çok az hem para etmiyor...

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Cz’ye slot lazım. İki elin parmaklarımı geçmez slot var.

Senior Member DARPHANEEEEEEEE's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Pandora
    Race
    Karus
    Ardream’e kapsamlı bir nerf bekliyorum ben de.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Çok güzel yazmışsın resmen açlık oyunları cz ya . 1 tane bus düşsünde pot paramı kasıyım diye dönüp duruyorum aoc zaten hiç boş kalmıyor. Ağaçlarda drop yok troller ölü geri kalan slotlarda bomboş ve zarar.
    Ama adream cennet cidden.
    Yeminle yan çarlarım boş olsa bir tane adream çar açıp orda oynamaya başlayacam o derece.

Şu an cidden pot parası bulamıyorum.
    3 m ile dolaşıyorum .

Maden var drop yok. Farm bitik.

Benim isteğim ya bırakın cz de bari farm yapılsın. Cardinaller bile nerf yemiş abi yeter yeter tai mı yiyelim biz ya.
    Ama bak genie ile afk farmını bitirin ki onun içinde yapılacak olan tüm slotları bitirmek değil düşmesin genie ile kasarken kutu düşmesin bu kadar basit ya.

Umarım mgame şu oyuna biraz çeki düzen verir.

2. Konu
    Ya arkadaşlar 12+senelik archerim yeminle eziyet çekiyorum artık archerlerin buff alması lazım artık. Ya en azından şu 80 skilinin arkadaş 10 lerede 9 unda seker mi bir skil. Tüm karakterlerin 80 skilleri bile bundan katbe kat iyi.
    Çook sekiyor abi çook be.
    Ahh keşke birde şu cs skilinin süresini az azaltsalar .
    2 isteğim işte 1. 80 skili bu kadar çok sekmesin.zaten kaç saniye bekleme süresi var adamın canı düşüyor 300 e atıyorum 80 i 60 vuruyor küfreder gibi
    Cs normalde kritik vurur ama süresi o kadar uzun ki 1 tane atıyorsun o da sekiyor zaten cs ninde süresine bir ayar çekilmeli çook uzun bekleme süresi çook.

Senior Member
    NTTGame’nin bu konuya duyarsız kalacağını zannetmiyorum. Bir zaman önce kim derdi ki ittifaklara darbeler atılacağını. Fakat zamanı belirsiz belki diğer res belki 1 yıl sonra...

Junior Member
    Troll slotu haric diğer slotların ortalaması 6-7m oda ful ks ile ve teskilatlarla ve karsı ırk la ugrasarak kasabileceğin yer neymis her vurdugundan bus alıyormussunda yok 42 lvl charla 10 bus kasıyormussunda saatlik gel sen kas okadar kolaysa burdan yazagına ama sende bililiyrsun ki böyle bişey yok.
    Droplar düşmeden önce ortalama 3-4 olarak değişiyordu bus droby ama cıkın yapın smdı bakalım söylenenler kadar atıyormu kendiniz görün. Ben 8 aydır andreamda farm yapıyorum yeni sw lerin birinde ve 50 binlik charlar köpek farmcılaeını darlıyor 1 senedir trrol savası var iki ırk arasında istediğininiz kadar atıp tutun cok kolaysa gelin kendiniz kasın anca burdan sallarsınız.
    Üstüne üstelik farm surası cok atıyor buraya nerf diye diye oyunda farm atılmıyor . Zaten yeni oyunvu başlamıyoe üstüne olanıda kacırtıyorlar neden böyle boş beleş nerf nerf diye zırvalayan insanlar için.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Quote Originally Posted by hubbleovskii View Post
    Troll slotu haric diğer slotların ortalaması 6-7m oda ful ks ile ve teskilatlarla ve karsı ırk la ugrasarak kasabileceğin yer neymis her vurdugundan bus alıyormussunda yok 42 lvl charla 10 bus kasıyormussunda saatlik gel sen kas okadar kolaysa burdan yazagına ama sende bililiyrsun ki böyle bişey yok.
    Droplar düşmeden önce ortalama 3-4 olarak değişiyordu bus droby ama cıkın yapın smdı bakalım söylenenler kadar atıyormu kendiniz görün. Ben 8 aydır andreamda farm yapıyorum yeni sw lerin birinde ve 50 binlik charlar köpek farmcılaeını darlıyor 1 senedir trrol savası var iki ırk arasında istediğininiz kadar atıp tutun cok kolaysa gelin kendiniz kasın anca burdan sallarsınız.
    Üstüne üstelik farm surası cok atıyor buraya nerf diye diye oyunda farm atılmıyor . Zaten yeni oyunvu başlamıyoe üstüne olanıda kacırtıyorlar neden böyle boş beleş nerf nerf diye zırvalayan insanlar için.
    Adream'ın slotlarına nerf gelsin diye açılmadı bu konu, konunun amacı az oyunculu mapte aşırı slot olması ve bunlardan zaten zor kestiğiniz Harpy, Apostle, Stone Golem moblarının CZ'ye taşınması çünkü CZ bu oyunun gözbebeğidir, elmasıdır, pırlantasıdır CZ olmazsa bu oyunu oynıyan bir allahın kulu kalmaz sende Adream da kastığın bussları walpaper yaparsın. Oyuncu sayısı ve slot dengesizliği artık bezdirdi çoğu yeni başlayan hiçbir şey yapamadığı için oyunu bırakıyor. Bu oyunu oynıyanların %90'ı-95'i CZ de oynuyor

Senior Member Sven_'s Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Ardream ve RLB nin kapatılıp eskisi gibi tek PVP alanına geçilmesi.Ardream ilk açıldığında 80 lvl olması aylar sürüyordu gold premium ile, şimdi bir sürü görev exp pre vs. derken 1 hafta sürmüyor. Zaten ne kadar oyuncu kaldı ki birde olanı bölüyoruz haritalara.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Quote Originally Posted by Sven_ View Post
    Ardream ve RLB nin kapatılıp eskisi gibi tek PVP alanına geçilmesi.Ardream ilk açıldığında 80 lvl olması aylar sürüyordu gold premium ile, şimdi bir sürü görev exp pre vs. derken 1 hafta sürmüyor. Zaten ne kadar oyuncu kaldı ki birde olanı bölüyoruz haritalara.
    valla bölünsün bence biraz gece geç saatlerde, sabah bile slot yok czde o kadar az ki slot sayısı