Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 21
    Senior Member
    Pre pot varken en azından elimiz daha rahattı. Etkinliklerden gelen 3-5 gemi biriktirip karaktere ufak tefek güncelleme yapabiliyorduk. Şimdi etkinlikten gelen gemler pot parası olarak çıkıyor Ben farm atmasını seven oyuncu da değilim. Bugüne kadar 1 kere DC Premium almışlığım da yoktur. Ama oyun artık pot lazımsa benim gibi oyuncular için GB çekmeye zorluyor.

Senior Member
    Konu destek. mana pot ya pus a geri gelsin ya da npc de indirim olsun.

Senior Member
    Gunluk giriş odulu gunluk pot görevleri olsa keşke ama nerde yüz yıl gerideyiz daha bu konularda .Ama oyuna 2 ay gırme hedıye var oyuna her gun gir vergi ver

Senior Member
    Quote Originally Posted by _Neffos_ View Post
    Bu oyunda dc premiumun altında olan bir oyuncu rahat rahat potunu karşılayabilmesi lazım. Fakat düzenlemeler ittifak oyuncularının charları esas alınarak yapıldığı için bizi düşünen yok.
    Oyun oynatmamak için diretiyor. Exp-Pot kasılan paramum slotları bile para ile partye giriyorsunuz.Potları da bu şahıslar satıyor.
    Bu yapılanlar sırf gbyi tl olarak yükseltmek için yapılıyor. Sorarlarsa oyunda tl alım satım yasak ama tam tersi uygulanıyor..Kimse kimseyi kandırmasın. Yayıncılar bile canlı yayında gb çekiyor .Hiç bir gm de sen ne yapıyorsun demiyor. Bu yapılanlar yüzünden oyunu eğlence için oynayanlar eziliyor.Şuan bronz premium olan bir warior pot parasını karşılaması için jr mutlak kazanması lazım.
    Last edited by INirvana; 10-25-2020 at 01:09 PM.

Senior Member
    Hp potunu preistler yapıyor o yüzden onlar için iyi oldu hem onlarda bu durumda hp potu satışlarını yapıyorlar.

Mp potunu ise Günlük 6k dan Mp potu satılır tarzında flood atanlar mevcut

Ben burada küçük esnafı bitirildiğini görmüyorum üstelik pazardaki pot satışı yapan kişileri düşünüyorsan eğer onları esnaf olarak görmüyorum.

Bir çok fiyatta ölücü olarak tabir ettiğimiz fiyat verip üstelik bazı pazarcılar ise dolandırmak için her yolu denemekteler.

Af edersin ama onlar için geleceğine pot böylesi daha iyi.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    oyunda ciddi bir pot sorunu var bu arada haklı arkadaş

Senior Member
    Nickname
    RETRIDA
    Quote Originally Posted by DiscoFareSi View Post
    Hp potunu preistler yapıyor o yüzden onlar için iyi oldu hem onlarda bu durumda hp potu satışlarını yapıyorlar.

Mp potunu ise Günlük 6k dan Mp potu satılır tarzında flood atanlar mevcut

Ben burada küçük esnafı bitirildiğini görmüyorum üstelik pazardaki pot satışı yapan kişileri düşünüyorsan eğer onları esnaf olarak görmüyorum.

Bir çok fiyatta ölücü olarak tabir ettiğimiz fiyat verip üstelik bazı pazarcılar ise dolandırmak için her yolu denemekteler.

Af edersin ama onlar için geleceğine pot böylesi daha iyi.
    Ben oyunda 1 ya da 2 saat vakit ayırabiliyorum. Benim gibi binlerce insan var. Sen bu dediğini yapabilirsin. Benim isteğim şudur ki pre pot geri gelsin. Evt gelmeyecek ama bunu dillendirmek istedim. Sonuçta bedava pot istemiyorum.

Senior Member BarbarosPasa07's Avatar
    Nickname
    ComeBacktoLife
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by mstfonrblc616161 View Post
    Pre potları kaldırdınız şu an pazardan pot almakta zorlanıyoruz. Küçük esnafı bitirdiniz. Bakalım bizim küçük esnaf daha ne kadar tutunabilecek. Gerçi sizler için bizim gibi pot parasını düşünecek küçük esnaf önemli değildir

Senior Member
    Nickname
    RETRIDA
    Quote Originally Posted by BarbarosPasa07 View Post

Maşallah allah daha çok versin

Senior Member
    pot parası çıkarmak için bile saatlerce farm atmamız gerekiyor. hangi oyunda pota para harcama kaldı Allah aşkına. dün jrye mp recle giren adam vardı. altı üstü pot yani salın gitsin arkadaş...