Results 1 to 7 of 7

Thread: Yayıncılar hk

Thumbs up Yayıncılar hk

Yayıncılar yayınlarında Macro kullanırken bizlerin de aynı şekilde macro kullanımında nedense hapis cezasını bizler alıyoruz Ben yayıncıdan görüp aldığım 200tl lik macro mausem ile cezaya çarptırılıyorsam suçlusu ben miyim neden bu ayrımcılık sorabilir miyim ? 1000CHAS az paramı sayın yetkililer ?

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Böyle bir ayrımcılık olamaz, söylediğiniz gibi bir durum mevcutsa kanıtlarınız ile birlikte Cheat Reports bölümüne iletebilirsiniz. Oyunda yer alan kişiler bir suç işliyorsa kim olduğu önemsizdir.

Senior Member
    Yayın yapan biri var. Towndan makroyla buff alıyorlar devamlı. Party'sine girdim ordan biliyorum buff sildiğin an geri geliyor. Üstümdeki seti hp çevirmeden und geliyor kapa şu makroyu diye söylendiğim için partyden attı

Yayıncının dokunulmazlığı var.

Senior Member
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Böyle bir ayrımcılık olamaz, söylediğiniz gibi bir durum mevcutsa kanıtlarınız ile birlikte Cheat Reports bölümüne iletebilirsiniz. Oyunda yer alan kişiler bir suç işliyorsa kim olduğu önemsizdir.
    Yanlış hatırlamıyorsam makroyla buff atanlara belki eliyle atıyordur, itemi yoktur diye şefkatli yaklaşım yapan mod sendin

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    Yanlış hatırlamıyorsam makroyla buff atanlara belki eliyle atıyordur, itemi yoktur diye şefkatli yaklaşım yapan mod sendin
    Evet, böyle bir varsayım mevcut. Çevremde yan karakteriyle kendisine buff atan oyuncular var. Fakat siz şüpheli bir durum mevcutsa elbette incelenmesi adına Cheat Reports bölümüne kanıtlarınız ile birlikte konu açabilirsiniz.

Ek olarak, lütfen ithamlarınıza dikkat edin veya böyle bir ithamda bulunuyorsanız lütfen kanıt sunun. Geçmiş dönemleri hatırlarsanız veya takip ediyorsanız yayıncı olup birçok ceza alan oyuncu mevcuttur.

Senior Member
    Evet, böyle bir varsayım mevcut. Çevremde yan karakteriyle kendisine buff atan oyuncular var. Fakat siz şüpheli bir durum mevcutsa elbette incelenmesi adına Cheat Reports bölümüne kanıtlarınız ile birlikte konu açabilirsiniz.

Ek olarak, lütfen ithamlarınıza dikkat edin veya böyle bir ithamda bulunuyorsanız lütfen kanıt sunun. Geçmiş dönemleri hatırlarsanız veya takip ediyorsanız yayıncı olup birçok ceza alan oyuncu mevcuttur.
    İtham yok olanı söyledim. Bana göre şefkatli gelen, bir başkasına göre gelmeyebilir. O zaman şöyle yapalım bu makro karakterin 20 kere ben istemeden buff atmasının ksc'si ve söylendiğim zaman partyden atmasının ksc'leri yeterli mi? Video alınız demeyeceksin heralde. Adamın pardon kadının partysine zorla girip nasıl video alalım?

Selam,

Makro olduğundan şüphelendiğiniz bir durum mevcutsa kanıtlarınız ile beraber Cheat Reports bölümüne iletebilirsiniz fakat bu durum çok eskilerden beri var olan bir şey yani manuel olarak yapan birçok oyuncumuz var. En basitinden şöyle de bir örnek vereyim; itemi yetersiz olanlar bunu çok eskiden yaparlardı. Aynı durum neden şimdi yapılmıyor olsun?
    Altı çizli kısım şefkat içeriyor bana göre. İtemi yetersiz olan seri seri anlık buff atabiliyor mu? Siler silmez buff atan müneccim mi oynuyor yoksa? Seri seri minor atıp adam kovalarken diğer eliyle yada uzanabiliyorsa ayağıyla yan bilgisayardan devamlı buff spamlıyor olamaz diye düşünüyorum.
    Last edited by BlackMbaku; 10-24-2020 at 11:50 AM.