Results 1 to 9 of 9

Kral olan karakterin satılması.

Selam.

Kısaca sormak istiyorum.

Serverımızda (sirius) kral olan kişi bir kaç gün krallık yapıp çarı satmış. 1 haftadır kral yok serverda. Bu kurallara uygunmu veya cezası varmı?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Kullanıcı sözleşmesine göre hesapların satılması, devredilmesi yasaktır. Bu durumu ihlal eden normal kullanıcı da olsa, kralsa olsa yaptırıma dahildir. Bir kral karakterini yüzükleyip pazarda gb ile ya da herhangi bir oyun eşyası ile takas ederse bunun kural ihlali olacağını tahmin etmiyorum, sonuçta bir sunucuda kralın olmaması oyunun gidişatına pek etki etmemektedir. Yine de bu duruma bir Gm'in karar vermesini isterseniz cr raporu oluşturup iletebilirsiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Quote Originally Posted by ChampionOfTrakya View Post
    Selam.

Kısaca sormak istiyorum.

Serverımızda (sirius) kral olan kişi bir kaç gün krallık yapıp çarı satmış. 1 haftadır kral yok serverda. Bu kurallara uygunmu veya cezası varmı?
    kim o kanka

Senior Member
    krallığın bitmesini bile bekleyememiş
    Last edited by DonJose; 10-24-2020 at 11:55 AM.

O nasıl kralmış ya

Senior Member
    Kral diye bir şey bu oyunda neden var hala çözemedim.

Senior Member enezx's Avatar
    Hangi ırkın kralı o

Senior Member
    Nickname
    STEFANNN
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TheREAL
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Kral gİbİ kral :

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Kullanıcı sözleşmesine göre hesapların satılması, devredilmesi yasaktır. Bu durumu ihlal eden normal kullanıcı da olsa, kralsa olsa yaptırıma dahildir. Bir kral karakterini yüzükleyip pazarda gb ile ya da herhangi bir oyun eşyası ile takas ederse bunun kural ihlali olacağını tahmin etmiyorum, sonuçta bir sunucuda kralın olmaması oyunun gidişatına pek etki etmemektedir. Yine de bu duruma bir Gm'in karar vermesini isterseniz cr raporu oluşturup iletebilirsiniz.
    Bende senin gibi düşündüm fakat yapılan etik bir hareket değil. Oyucunların oyları ile kral seçilen birinin 3 gün sonra çarını satması ne kadar doğrudur tartışılır.

Ayrıca bu iş suistimalde edilebilir. Sonuçta normal bir çar satışı farklı kral çarının satılması daha farklı. Bu durumda çarın ederi daha yüksek gidebilir.

Rapor konusuna gelirsek, cr için rapor hazırlamayı düşündüm fakat sonuçta burası forum ve gm lerden biri gelip konu içinde bunun cevabını verebilir.