Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 24

Thread: Captcha

Captcha

Bronze Premium üstüne Dc Premium aldım kırdım sır bu Captcha gelmesin diye hale bu Captcha gelip duruyor kafayı yiceğim az kaldı sistem zaten sıkıntı kodu doğru yazsanda kabul etmiyor birde böyle saçmalıklarla uğraşıyoruz.

Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Merhaba,

Captcha, DC Premium seçili durumda gelmeye devam mı ediyor?
    evet dc pre seçili olduğu halde oyuna giriş ekranında geliyor oyun içide sürekli geniede olduğum için tam bilmiyorum ama girerken geliyorsa oyun içide geliyordur

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by pq0_NlncyYCB View Post
    evet dc pre seçili olduğu halde oyuna giriş ekranında geliyor oyun içide sürekli geniede olduğum için tam bilmiyorum ama girerken geliyorsa oyun içide geliyordur
    Hesabınızda OTP yok ise ve Bronze üzeri premium var ise sunucu ekranında captcha ile karşılaşırsınız ancak oyun içerisinde gelmez, bu durum normaldir. Ek olarak Genie kullanımı durumunda da captcha ekranı gelmemektedir.

Aşağıdaki görsel sorularınızı yanıtlayacaktır.

Hesabınızda OTP yok ise ve Bronze üzeri premium var ise sunucu ekranında captcha ile karşılaşırsınız ancak oyun içerisinde gelmez, bu durum normaldir. Ek olarak Genie kullanımı durumunda da captcha ekranı gelmemektedir.

Aşağıdaki görsel sorularınızı yanıtlayacaktır.

iki charımdada otp var aktif değil sadece ıkısındede dc var bırıne neden kod gelmıyorda dıgerıne sureklı kod gelıyor çok merak edıyorum ?

iki charımdada otp var aktif değil sadece ıkısındede dc var bırıne neden kod gelmıyorda dıgerıne sureklı kod gelıyor çok merak edıyorum ?
    Belirttiğiniz hesapların ikisinde de OTP sorgusu aktif değil ise sunucu ekranında captcha ekranı ile karşılaşmanız gerekiyor, bahsettiğiniz durumu örnekleyecek bir video iletebilir misiniz?

Belirttiğiniz hesapların ikisinde de OTP sorgusu aktif değil ise sunucu ekranında captcha ekranı ile karşılaşmanız gerekiyor, bahsettiğiniz durumu örnekleyecek bir video iletebilir misiniz?
    x

Ben sistemde bug olduğunu bildiiryorum bronze pre olana hala kod geliyor diyorum bunu yönetim ekibi denemesi 5 dk sürmez ama insanları illa video çekmeye zorluyorsunuz
    Last edited by NightOwl; 10-24-2020 at 10:59 PM.

x

Ben sistemde bug olduğunu bildiiryorum bronze pre olana hala kod geliyor diyorum bunu yönetim ekibi denemesi 5 dk sürmez ama insanları illa video çekmeye zorluyorsunuz
    Öncelikle kanıt ilettiğiniz için teşekkür ederim. Yaşadığınız bu durum hakkında, detaylı inceleme yapılması adına Bug / Hata Bildirimi kategorisi üzerinden bilet gönderebilir misiniz?

Senior Member muhendsis's Avatar
    Nickname
    Dreamway
    Class
    KO -> Kurian
    Buna neden gerek duyuldu anlamis degilim. Olur olmaz zamanda cikiyor, ustelik buyuk/kucuk harf duyarli, kodu giriyoruz kabul etmiyor, dogru kodu girene kadar ya oluyoruz ya da kutu kayboluyor. Illa olacaksa buyuk/kucuk harf duyarli olmasin ki kolay ve hizli bir sekilde girebilelim. Sacma sapan isler.

Senior Member
    Aynen bu ne kardeşim. Mitride tam dalmışız yaratığa healde çıkıyor. Savaşta ortalarda çıkıyor. Millete sövseniz daha iyi. Gerçekten bunu yapanları çok merak ediyorum. İnsanları kaçırmaksa niyet yakındır.