Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 35
    Senior Member
    Nickname
    SepuLTura
    Class
    KO -> Portu
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad

Droplar Düşürülmeli

Yeniden char kasmak istedim ama nerdeyse her slotta genieli insanlar bulunmakta bunlar yüzünden görev yapmak eğlenceden çok işkenceye döndü nerdeyse. Bütün canavarlardaki noah ve dropların azaltılması sonucu bu işi ticarete dökmüş kişilerin azalacağını ve böylece diğer oyuncuların daha rahat edeceğini düşünmekteyim.
    En azından bütün canavarlar için %15 noah ve droplar azaltılmalı.
    " Çakallar güçlerini kalabalıktan, aslanlar ise yalnızlıktan alır "

Senior Member cortexmi's Avatar
    Nickname
    Cortex
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    WrathofOrcArchers
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    bencede katılıyorum drop oranları düşürülmeli oyundaki para kasma zorlaşmalı herkes cift slot yaparak elle bişeyler yapmalı noah drobu manalar potlar zorlaşmalı eski sw gibi zor dbsi olmalı drop oranları şuan cift slotlar 25m bırakmaktadır golem trol aksini idda eden gelsin videolu kanıt atayım hala drop az drop yok diyolar yalan tamamen. oyunun gbsi değerli olmalı exp kasmak zorlaşmalı sebebi şu 83 e kadar emekle kastıgımız charlara 3 gb ring basıyoruz 4 gbye satmak zorunda kalıyoruz ucuza acilden koyanlar yüzünden..

Senior Member
    Nickname
    STEFANNN
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TheREAL
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by lllSepuLTuralll View Post
    Yeniden char kasmak istedim ama nerdeyse her slotta genieli insanlar bulunmakta bunlar yüzünden görev yapmak eğlenceden çok işkenceye döndü nerdeyse. Bütün canavarlardaki noah ve dropların azaltılması sonucu bu işi ticarete dökmüş kişilerin azalacağını ve böylece diğer oyuncuların daha rahat edeceğini düşünmekteyim.
    Yapıldı diye biliyorum

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Drop oranlarının şu an ideal olduğunu düşünüyorum, bunun yerine görev için yeni moblar eklenmesi daha iyi olabilir

Senior Member
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Drop oranlarının şu an ideal olduğunu düşünüyorum, bunun yerine görev için yeni moblar eklenmesi daha iyi olabilir
    Şu kill görevlerini eski haline getirseler mükemmel olacak. 20 tane 30 tane kill görevi çok saçma. 250 çok iyiydi.

Senior Member
    KoreKO da nasıl genie yoksa usko'da da olmamalı ve exp seal aktif edilmeli, koreko da sorunsuz çalışıyor.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Drop var da düşürülmesi kaldı. Koskoca Golem bile 2K coins atıyor DC Premium ile, daha ne kadar düşmesi lazım?

Senior Member
    Quote Originally Posted by lllSepuLTuralll View Post
    Sen noahı %15 düşürürsen GB de %15 değer kazanır.Bu mantığa göre slotlardaki noah drobu düşünce GB nin değeri artacak , 16m olan genie bu sefer 14m olacak yine aynı şey olacak.

Senior Member MadneSs's Avatar
    Nickname
    Madness
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Felis
    Race
    El-Morad
    Merhaba, dediklerinize bende katılıyorum hatta sırf bu yüzden bugün "Manticore slotu hakkında" konusunu açtım. Oyuncular olarak görevlerimizi yapamıyoruz yada yapmamız saatlar sürüyor. Bu soruna bir çözüm bulunmasını istiyorum.

Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Belki drop oranları ideal olabilir ama ya görev moblarından çöp itemler atmasın ya da dediğiniz gibi görev yaratıkları değiştirilsin

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Genie kaldırılsın konuyu uplatın beyler https://forum.nttgame.com/forum/show...C4%B1ls%C4%B1n!