Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 35
    Senior Member muhendsis's Avatar
    Nickname
    Dreamway
    Class
    KO -> Kurian
    Droplar dusecegi kadar dustu zaten. Neredeyse pot icin bile GB cekecek duruma geldi.

Oyundaki sacma sapan uygulamalar da cabasi. Olur olmaz zamanlarda catapatcha cikiyor. Buyuk kucuk harf duyarli, kod giriyoruz kabul etmiyor. Onu yazmak istersen ya oluyoruz ya da kutu kayboluyor. Illa ki olacaksa buyuk kucuk harf duyarli olmasin.

Pazardaki vergi olayi cok sacma. Paranin kime nereye gittigi belli degil. Illaki vergi olacaksa alandan gitmeli. Satandan gittigi nerede gorulmus. Bu sacma uygulamalar sonunda serverde tabiri caizse 3-5 kisi kaldi. Bugun sabah chaosunda 6-7 kisi vardi.

Ben farm yapmadigim halde her ay zevkine dc pre, peri, vip cekerdim. Evet farm yapmadigim halde ama biseyler kestigim zamanda biseyler almak istedigim icin. Bundan sonra pre de cekmiyorum, peri de. Kendi kendinizi bitiriyorsunuz, benden soylemesi.
    Last edited by muhendsis; 10-26-2020 at 12:14 PM.

Senior Member cortexmi's Avatar
    Nickname
    Cortex
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    WrathofOrcArchers
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    droplar düşürülmeli oyunun gbsi değerli kalmalı oyunun gbsi altından değerli olmalı..

Senior Member
    Quote Originally Posted by lllSepuLTuralll View Post
    Yeniden char kasmak istedim ama nerdeyse her slotta genieli insanlar bulunmakta bunlar yüzünden görev yapmak eğlenceden çok işkenceye döndü nerdeyse. Bütün canavarlardaki noah ve dropların azaltılması sonucu bu işi ticarete dökmüş kişilerin azalacağını ve böylece diğer oyuncuların daha rahat edeceğini düşünmekteyim.
    En azından bütün canavarlar için %15 noah ve droplar azaltılmalı.
    Chari kasip farma baslayincada sanirim bu droplar neden bu kadar dusuk diye isyan edeceksin )

Bu konuya '' evet düşürülmeli ühühü '' diyen arkadaşların ellerinde GB stokladıklarına inanmaya başladım İnsan istemeden soruyor ' ne kadar daha düşebilir ki ? ''

Senior Member eren_t's Avatar
    Nickname
    SnowTger
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Droplar düşürülmemeli, tamamen kapatılmalı.
    Hatta bir mob kestiğimiz zaman bizzat biz bir eşya düşürmeliyiz mob için. O kadar kesiyoruz, moral olur yaratığa.
    I am a normal guy who wants a normal life.

Quote Originally Posted by eren_t View Post
    Droplar düşürülmemeli, tamamen kapatılmalı.
    Hatta bir mob kestiğimiz zaman bizzat biz bir eşya düşürmeliyiz mob için. O kadar kesiyoruz, moral olur yaratığa.
    Sizi birçok postta görüyorum ve bütün cevaplarınızın altına imzayı atıyorum.Oyunun şu anki trajikomik halini çok güzel anlatıyorsunuz,teşekkürler.

Senior Member
    Droplar Düşürülmeli Diyenler galiba Sözelci Tayfa Bu bir hakaret değildir matematik namına oran orantı bilmemektir

Gb ne kadar bolsa değeri düşük olur milattan önce 25kr'a gb satılıyordu

Bu Oyun Trade E açık olduğu sürece Var olmaya devam eder kapatılırsa kimse oynamaz oynayamaz bu bambaşka bir konu
    vakti olmayan hali hazırda lwlı yüksek char alıyor ki siz genieyi kapatın demişsiniz
    Genieyle farm yapılmasın öyleyse diyenleri duyar gibiyim
    Exp kastığını iddea edenle farm yaptığını düşündüğünüzü nasıl kanıtlayacaksınız nasıl ayırım olacak ki genie farma kapansın ?

Noah düşerse gb değerlenir drop düşerse mevcut drobun değeri artar az bulunuyorsa talep varsa olacaklar bu

Nickname
    Cortex
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    WrathofOrcArchers
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    gb değerli kalması için zor dbye gecilmeli ve gb altındanda değerli olmalıdır oyun içi sundrieste gold bar görmek istiyoruz stok icin

Nickname
    Cortex
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    WrathofOrcArchers
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    droplar tamamen düşürülmeli gb kasmak zor olmalı gb fiyatları yükselmeli

Senior Member JeHaDeKBeR's Avatar
    Dropların düşürülmesi yerine bence görev moblarının olduğu bir alan olsun mapte o alandaki yaratıklardan sadece görev materyali çıksın böylelikle görev yapamama sorunuda ortadan kalkmış olur. Eğer bu sistemi camp1 de normal camp 2 görev mobları olacak şekilde yapabiliyorlarsa o daha sağlıklı olur.