Results 1 to 8 of 8

Thread: Otp hatası

Junior Member

Otp hatası

Selamun aleyküm öncelikle dünden beri otp hatası alıyorum error! Otp login failed with unknown issue please contact customer service hatası alıyorum türkçe açılımı otp oturumu bilinmeyen bir sorun nedeniyle başarısız oldu lütfen müşteri hizmetlerine başvurun diye açılımı var ne yapmam lazım bu durumda yardımcı olursanız sevinirim iyi forumlar.

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Öncelikle aldığınız hatanın ekran görüntüsünü iletmeniz durumunda daha sağlıklı yardımcı olabileceğimizi belirtmek isterim. Lütfen aşağıdaki adımları takip ediniz;

ICS/OTP sitesi üzerinden tek kullanımlık şifreyi test ediniz. OTP programının bloklandığına dair bir uyarı vermesi durumunda aşağıdaki konuyu inceleyiniz.

AnyOTP Programında Kodu Yanlış Girme ve Bloklanma

Daha sonra saat, tarih ve saat dilimi ayarlarını konuda belirtilen şekilde uygulayarak yine ICS/OTP sitesi üzerinden tek kullanımlık şifreyi test edebilirsiniz.

[OTP] AnyOTP Kod Uyuşmazlığı

Denediyseniz ve çözüm sağlamadıysa OTP > ICS/OTP kategorisi üzerinden bilet göndererek yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Junior Member
    Şimdi ben bu ekran resmini size nasıl atıcam ordan yazdığımın aynısını hatasını alıyorum siteye girdiğimde otp bloklayın sıfırlayın diyor ve 5 kc istiyor inanırmışsınız charda 1 kc var bu sorun şimdi benim değil nasıl yardımcı olacaksınız diğer hesaplarımda sorum yok ama bunla böyle bi sorunla karşılaşıyorum kaç gündür oyuna giremiyorum

Junior Member
    Bilet falanda atmasını bilmiyorum daha pratık bi şekilde yardımcı olursanız mutlu olurum zaten karantina altındayım pozitif vakasıyım bari oyuna girerek zaman geçirim

Junior Member
    Cevap vercek mod veya gm varmı yardımcı olun lütfen

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus

Yukarıdaki gibi bir ekranla karşılaşıyorsunuz yüksek ihtimalle.

Ekip arkadaşım gerekli yanıtı vermiş görünüyor. İşlemleri gerçekleştirmeniz için hesabınızda Npoint olması gerekmektedir. Npoint yoksa OTP yeniden kuramazsınız veya blokeli hesabın blokesini kaldıramazsınız.

Yukarıda paylaşılan "AnyOTP Programında Kodu Yanlış Girme ve Bloklanma" konusundan hesabın otp'si bloke olmuş mu? yoksa olmamış mı? kontrol edilmesi gerekmektedir. Hesabın durumu "Normal" ise bloke olmamış anlamına gelmektedir. Eğer farklı bir yazı yazıyorsa 5 Npoint ile blokeyi kaldırmanız gerekmektedir.

Bu işlem adımından sonra,

5 Npoint ile telefonunuza yeniden kod talebinde bulunmanız gerekiyor ve OTP'yi kurmanız gerekmektedir. Eğer otp kurulumu sonrasında OTP kodu hata verirse, yine yukarıda paylaşılan "[OTP] AnyOTP Kod Uyuşmazlığı" konusunu uygulamanız gerekmektedir.

OTP sadece saat, tarih ve saat dilimi yanlışsa hatalı kod üretir. Bu gibi durumlarda lütfen aygıtınızın saat, tarih ve dilimini kontrol ediniz. Saati otomatik ayarlarsanız muhtemelen sorununuz çözülecektir. Ayrıca saat dilimi de UTC +3 Istanbul olmalıdır, eğer UTC +2 Istanbul olarak görünüyorsa işletim sistemini güncelleyebilirsiniz.

Eğer bilet göndermek istiyorsanız; ICS / OTP kategorsini seçerek bilet gönderimi yapabilirsiniz.

Bilet göndermek için : portala giriş yaptıktan sonra https://support.nttgame.com üzerinden bilet sistemine erişebilirsiniz.

İyi forumlar.

Junior Member
    Sabahları işe geç kalmim diye saati 10 dk ileri almıştım acaba ondan dolayımı böyle bi hata aldım ama saati düzeltim yine aynı hatayı aldım mecbur kc yüklenem lazım o zaman sağolun yardımınız için

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by TAHIRR02 View Post
    Sabahları işe geç kalmim diye saati 10 dk ileri almıştım acaba ondan dolayımı böyle bi hata aldım ama saati düzeltim yine aynı hatayı aldım mecbur kc yüklenem lazım o zaman sağolun yardımınız için
    Evet, belirttiğimiz işlem için hesabınızda Npoint olması gerekiyor. Daha sonra yukarıda belirtilen adımları gerçekleştirebilirsiniz. Saat ayarını değiştirmeniz sonucu yaptığınız yanlış denemeleriniz sebebi ile bloke olmuş olabilir. OTP bloke ise zaten bu hata ile karşılaşmaya devam edersiniz. Hesabınızda Npoint varken, yukarıda ilettiğimiz adımları sırası ile takip ediniz.