Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Exclamation Asas'a daha ne kadar nerf gelicek ona göre kaldıralım oyundan asas'ı ?

Merhaba sayın forum üyeleri

13 yıldır bu oyunu oynuyorum ve oynadığım tek job asas lakin görüyorumki her güncellemeyle asas'lar bitiriliyor

Önce Warrior'lar resmen ilah ilan edildi şimdide okçular

3 dual lego 3 dual coc takıyorum yamuk bow'lu okcular her ice'de 62 tozu basılıyken kitliyor WS atalım Desek S combo yapamadığımızdan dolayı 3lü 5li ok ve 800 ac'le ws'de kesmemizde imkansız şimdide slide kaldırılıyor sizcede asas'ı komple oyundan kaldırmak daha mantıklı değilmi ?

Lütfen şu okcuların ice lr tutturma oranı düşürülsün ve rangeleride öyle çok uzaktan vuruyolar .

Ayrıca Şu Warrior'ların Scorpion Side'si mob'a (canavara) Vurunca hp recovery vermese bari üstünde hiç item olmayan farmcı warriorları kesebilsek fenamı olur diye düşünüyorum ? [/B]

[B]Ayrıca asas'ların skill geçişleride git gide bozuluyor blinding vuruyorum adama Arkasına spikeyi basıyom el hareketi kalkıyo iniyo sürekli basmama rağmen sürekli aynı şey 1 hpsi kalmış adamın 2. skili atamadığımız için kill alamıyoruz

Allah rızası için artık şunları düzeltin
    LÜTFEN ARTIK ASAS'I NERFLEMEKTEN VAZGEÇİN YADA ASAS JOB'UNU KOMPLE SİLİN OYUNDAN.

]Saygılarımla.
    Last edited by DonJose; 10-23-2020 at 04:31 PM.