Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Senior Member

Bug Report Hatası Hk.

Merhaba;

Bugün CAPTCHA olayından bıkıp Gold Premium aldım. Yükledim. Loot hayvanının görevini yaptım. Lootu aldım slotuna koyum. Loot paketini de kırdırıp, hayvanı çıkarmaya çalıştım. En az 50 kere oyuna girip çıkmama, makineyi restart etmeme ve Knight Online'ı yeniden kurmama rağmen bu sorunu aşamadım. Şu an ödediğim paralar boşa gidiyor. Acil olarak yardımcı olursanız sevinirim. Videosu Youtube'da. https://youtu.be/Pjkw48XOWIw

Senior Member
    Müzik için özür dilerim. Radyo açık kalmış.

Senior Member
    ilk önce harita değiş. sc yi elle bas maus ile basma. ne alaka diye de sorma burdan.

Senior Member
    Teşekkürler deneyeceğim. Folkta da aynı.

Senior Member
    Maalesef aynı. Skillbara koyup klavyeden bastım. Tam hayvan çıkarken bug oluştu diyor. Aynı accountun diğer charlarında da denedik sonuç aynı maalesef.

Junior Member
    yyyyyyyyssssssss

DOSTUM O olayın captcheyle bi alakası yok yıllardır uğraştığım bi sorundu dediklerimi yap %99 ihtimal le kurtulacaksın. cleaner programını indirip kayıt defterini temizle sonro combofi indir onunlada bi temizlik yap sonra oyunu sil tekrar kur aynı işlemleri bi daha yap sorundan kurtulacaksın

Senior Member
    kardo ilk önce harita değiş. scyi basma. şöyle 5/10 dakka dolaş tur at. sonra relog at ve tekrar gir oyuna bir kaç kere bu şekilde oyunda dolaş harita değiş. sc basma. ve oyuna girer girmez asla sc basma. çarın yanıp sönmesi bitmeden sc basarsan böyle bug oluyor ve kurtulması zor.

Senior Member
    kardo ilk önce harita değiş. scyi basma. şöyle 5/10 dakka dolaş tur at. sonra relog at ve tekrar gir oyuna bir kaç kere bu şekilde oyunda dolaş harita değiş. sc basma. ve oyuna girer girmez asla sc basma. çarın yanıp sönmesi bitmeden sc veya ligtht feet basarsan basarsan böyle bug oluyor ve kurtulması zor.

Senior Member aoBoztepe's Avatar
    Ftye girebilmek için oyun dosyalarıyla oynamdın dimi
    xD